1587  6

Кубок Європи зі спортивної ходьби: українці посіли перші місця, команда виграла в загальному заліку. ФОТО

банзерук главан

На змаганнях Кубка Європи зі спортивної ходьби (Подебради, Чехія) українські спортсмени посіли перше місце в командному заліку на дистанції 50 км.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Федерацію легкої атлетики України, Іван Банзерук посів перше місце, Ігор Главан - друге.

"Траса досить швидкісна, погода теж була сприятливою, тому йти було не дуже складно. Після 45-го кілометра, звичайно, стало трохи складніше, але зміг зібратися і перемогти", - розповів Банзерук після фінішу.

Главан зазначив, що чим ближче ставало до фінішу, тим, навпаки, було легше йти.

Дивіться також: Українська самбістка Сапсай виборола "золото" на чемпіонаті Європи в Мінську. ФОТО

Кубок Європи зі спортивної ходьби: українці посіли перші місця, команда виграла в загальному заліку 01

(Фото Федерації легкої атлетики України)