EN|RU|UK
 Суспільство
  55041  498

 Голова Українського єврейського комітету Долинський вимагає від Луценка притягнути до відповідальності В'ятровича за висловлювання про СС "Галичина"

волынь вятрович

Голова Українського єврейського комітету Едуард Долинський вимагає від Генерального прокурора Юрія Луценка притягнути до відповідальності директора Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича за висловлювання про формування СС "Галичина".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Долинський заявив у Фейсбуці.

"Пане Генеральний прокуроре України! Заява директора Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича про те, що символіка дивізії СС "Галичина" не є символікою нацистського режиму і дозволена в Україні, - це цинічне і нахабне спотворення закону України", - пише він.

"Нацистський прапор зі свастикою був офіційним прапором дивізії. Нацистський режим винен у смерті мільйонів українців. Дивізія СС "Галичина" була складовою частиною нацистського режиму і порядку", - наголошує Долинський.


Він нагадує, що, відповідно до закону "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки", заборонено символіуа нацистського режиму, яка включає "символіку НСДАП, прапор нацистської Німеччини, герб, найменування НСДАП, зображення, написи НСДАП, зображення гасел НСДАП, цитати осіб, які займали керівні посади в НСДАП, органах влади і управління в Німеччині та окупованих нею територіях".

"Понад те, закон України каже, що "нацистський режим визнано в Україні злочинним і, спираючись на встановлені Нюрнберзьким міжнародним військовим трибуналом факти, засуджується як несумісний з основними правами і свободами людини і громадянина". Трибунал визнав всю організацію СС злочинною організацією", - додав Долинський.

"Ґрунтуючись на вищезазначеному, вимагаю притягнути до кримінальної відповідальності Володимира В'ятровича за порушення закону України про засудження комуністичного і нацистського тоталітарних режимів і статті Кримінального кодексу України про службову підробку", - заявив він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n440788
VEhrdlVXMDVSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmJucFJhMmxtVW1vNVIwTXdXVVJSZG5SRGVUQk1hbEpvZVRoMk1GcFVVWE4wUjBFd1RGaFNiRE42VVhaa1EzY3dXV0pSZFU1RE16Qk1lRGd3V1VoUmRVNURPREJNVEZGMmRFTTNNRnBpVVhWMFEzZG1Ua05vTUV0Rlp6QktVRkZ6VGtNM01FeHFVbWc1UXpRd1RETlJjMEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору