EN|RU|UK
 За кордоном
  47362  61

 "Вискарь поганий. Дешевий", - головного редактора "Эхо Москвы" Венедиктова в Петербурзі облили спиртним через "неправильне висвітлення українського питання". ВIДЕО

венедиктов

У Петербурзі активісти "Іншої Росії" вилили на головного редактора "Эхо Москвы" Олексія Венедиктова три пляшки віскі.

Як передає Цензор.НЕТ, НП сталася в Олександринському театрі, де Венедиктов брав участь у проекті "Відкриті діалоги".

Фонтанка з посиланням на лідера іншоросів Андрія Дмитрієва повідомляє, що під час дискусії на новій сцені Олександринського театру троє нацболів вибігли на сцену, де Олексій Венедиктов дебатував з Олександром Прохановим. Підбігши до Венедиктова, вони вилили на нього три пляшки віскі і розкидали листівки.

Венедиктов не втратила самоконтролю, коли його облили, а навіть прокоментував, зауваживши: "Віскарь - лайно".
...
"Віскарь поганий, дешевий. Правда, дешевий. Могли б і подорожче для мене", - сказав головний редактор "Эхо Москвы". Венедиктов заспокоїв присутніх, що очі цілі, і що, незважаючи на інцидент, дискусія відбудеться.

Дмитрієв заявив, що так нацболи хотіли "нагадати" журналісту про події 2011 року, коли Венедиктов "домовився з московською мерією про перенесення післявиборчого протесту далі від будівлі Центрвиборчкому, а після домовленості випив віскі із заступником голови адміністрації президента".


Також він зазначив, що його колеги вважають, що "Эхо" неправильно висвітлює українське питання. На думку Дмитрієва, позиція радіостанції стосовно Криму і Донбасу є "націонал-зрадницькою" і неприпустимою на російській радіостанції, що належить такій великій корпорації, як "Газпром". За словами активістів, вони не вибирали час для своєї акції, просто скористалися приїздом Олексія Венедиктова в Петербург.

Активістів зі сцени забрала охорона. На деякий час їх затримали в службових приміщеннях театру, запропонувавши вибачитися перед Венедиктовим, проте молоді люди відмовилися.

"Інша Росія" - незареєстрована російська націоналістична політична партія, до березня 2016 року її очолював письменник і політик Едуард Лімонов.

Повідомляють, що організатори проекту "Відкриті діалоги" поліцію не викликали.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v440801
VEhrdlVXdDBRekV3VEROUmRHUkRNREJNYWxGMWRFZERNRXczVVhOcE9IWXdXVWhSYzNSREt6Qk1TRkYyZEVNd01FeEJaekJaU0ZGMU9VTXJNRXhNVVhOSWVsRnZUa01yTUZsSVVteDBSMUE9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору