EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  1424  0

 XII Міжнародний футбольний турнір для дітей з особливими потребами Seni Cup 2017 відбудеться в Києві

турнир

У Києві відбудеться турнір Міжнародної Футбольної Ліги серед вихованців психоневрологічних і дитячих будинків-інтернатів Seni Cup 2017.

Як інформує Цензор.НЕТ, захід відбудеться 1 червня на спортивній базі "Святошин" в 13:00.

Матчі заплановані на два дні - 1 і 2 червня. Для участі в змаганнях приїдуть 16 команд із багатьох регіонів країни. Змагання відбудватимуться за правилами FIFA із суддівської командою від Федерації футболу України. Переможці національного етапу представлять Україну на міжнародному фінальному турнірі Seni Cup у Польщі.

Щорічно турнір відбувається за підтримки Міністерства соціальної політики України, Посольства Республіки Польща в Україні, Федерації футболу України, Федерації футболу м.Києва та компанії TZMO SA.

"Цього року національний фінал відбувається в День захисту дітей. Зауважте, що запрошені нами учасники - це соціальні діти. Суспільство має дбати і підтримувати людей з особливими потребами. Наша компанія досить давно проводить футбольний турнір Seni Cup, і ми радіємо досягненням українських гравців. Протягом двох останніх років саме Україна вигравала на фіналі в Польщі. У 2017 році переможці національного фіналу традиційно поїдуть на міжнародні змагання, де візьмуть участь десять країн", - прокоментував турнір Генеральний директор компанії "Белла-Трейд", яка виступила організатором турніру Seni Cup 2017, Міхал Вишневськи.

Протягом двох днів, крім змагань, для учасників турніру буде проведено майстер-клас від відомого футболіста, відбудуться виступи українських музикантів, запуск кульок-бажань, а також для гостей працюватиме майстерня від волонтерів "Зроби своїми руками".

Місія турніру - допомогти подолати дискримінацію, соціально адаптуватися і стати повноцінними членами суспільства особливо незахищеним верствам населення, людям з обмеженими розумовими і фізичними можливостями.

Турнір Seni Cup заснований у 2000 році в Польщі. У 2003 році ініціатором проведення турніру в Україні стала компанія "Белла-Трейд" - офіційний імпортер продукції ТМ Seni в Україні. Футбольні змагання відбуваються в Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині, Німеччині, Росії, Латвії, Литві, Білорусі та України.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n440803
VEhrNGRrdzVSMFV3V1ZCU1ozUkRlREJNTjFGMU0zcFNiSFJET1RCWlRGRjBaRWRCTUV3elVYTk9SME5tVGtNek1FeDZVWE5PUTNvd1RFUlJkbVJET1RCWk9UZ3dURlJTYkhSSFF6Qk1hRGd3U25KUmRVNUhXREJNU1QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору