EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  3401  7

 У НАЗК затвердили порядок моніторингу способу життя декларантів

напк

У Національному агентстві з питань запобігання корупції схвалили порядок здійснення моніторингу способу життя суб'єктів декларування.

Про це повідомили в прес-службі НАЗК, інформує Цензор.НЕТ.


"Порядок визначає механізм здійснення НАЗК вибіркового моніторингу способу життя суб'єктів декларування задля встановлення відповідності їхнього рівня життя наявному в них і членів їхніх сімей майну й отриманим ними доходів, згідно з декларацією.

Підставами для проведення моніторингу є інформація, яка надходить від фізичних осіб, громадських об'єднань, засобів масової інформації, правоохоронних органів і стосується фактичних даних про невідповідність рівня життя конкретного суб'єкта декларування та (або) членів його сім'ї майну і отриманим доходам згідно з його декларацією", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі також зазначили, що відповідний порядок узгоджено Громадською радою при НАЗК і провідними громадськими організаціями у сфері запобігання та протидії корупції. Зараз він - на державній реєстрації в Міністерстві юстиції.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Ленд Крузер" - мамин. 30 років працювала на шкідливому виробництві. Нерухомість - дружини. У неї якийсь бізнес. Напевно, торгівля ", - кандидати в судді ВСУ про своє майно. ВIДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n440832
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRYUkROekJNUkZKblRrTjNNRmxpVW14MFIxQm1Ua05rTUVwRVVXdzVRMkU9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору