EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  8954  25

 Виплати бюджетникам тепер "прив'язані" до прожиткового мінімуму, а не до мінімальної зарплати

кабмин азаров зарплата мвф мораторий бюджетники

Розмір окладів, доплат, винагород та інших виплат співробітникам бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів буде встановлюватися в співвідношенні до прожиткового мінімуму, а не до мінімальної зарплати, як було раніше.

Відповідну постанову було ухвалено Кабінетом Міністрів 18 травня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Уряд привів у відповідність до Закону України від 6 грудня 2016 р. №1774-VIII акти Кабінету Міністрів, якими регулюються питання встановлення окладів, доплат, винагород та інших виплат працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери, органів виконавчої влади та інших органів", - пояснили в Секретаріаті Кабінету Міністрів.

Також читайте: Пенсії в Україні виплачуватимуть за вказаним у заяві фактичним місцем проживання, - постанова Кабміну

Так, розмір виплат буде встановлюватися в співвідношенні до прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому на 1 січня календарного року (1600 грн). До 1 січня 2017 року відповідні розрахунки проводилися в співвідношенні до мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, що в зв'язку зі змінами законодавства з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата більше не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів і заробітної плати працівників та інших виплат.


  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору