EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4505  28
Матеріали за темою:

 Будь-яке імпортоване вугілля, що надходить в Україну, буде піддаватися хіманалізу. Якщо воно з ОРДЛО - буде конфісковане, - Насалик

насалик

Все вугілля з окупованих районів Донбасу в разі завезення на підконтрольну Україні територію буде конфісковано.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

За словами міністра, після проведеної бойовиками "націоналізації" українських шахт Україна повністю втратила можливість стежити за їхнім екологічним станом, а також видобутком та реалізацією вугілля.

"Звичайно, Україна зробила все для того, щоб вугілля з ОРДЛО не потрапляло на територію України, зокрема Міністерство енергетики направило відповідні листи в ДФС і на енергетичну митницю про перевірку вугілля на його якість і походження. Якщо таке вугілля потрапить на територію України, причому будь-якими структурами, які постачають, вого буде конфісковане. З іншого боку, на сьогодні об'єднана енергосистема працює практично на нульових параметрах антрацитової групи вугілля: ми використовуємо в середньому 3,5-4 тис. тон, і основні контрактні поставки в Україну ще не дійшли ... Всі поставки, які контрактуються з інших країн, будуть контролюватися", - заявив Насалик.

Відповідаючи на питання про те, як можна відстежити походження вугілля, міністр сказав: "Кожне вугілля, як відбиток пальця, має свою геологічну структуру і свої показники. Тому будь-яке імпортоване вугілля, який входить в Україну, буде піддаватися хімічному аналізу. У разі виявлення походження вугілля із зони ОРДЛО його буде конфісковано".

"Я знаю, що деякі наші приватні юридичні структури ведуть стеження, і в разі потрапляння цього вугілля в турецькі порти або інші, я знаю, що йдуть відповідні судові позови", - додав він.

25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Було заблоковано рух 12 поїздів загальною кількістю 700 вагонів. 16 лютого активісти заявили, що слідом за залізницею почали блокування автомобільних доріг.

На сепаратистських сайтах 27 лютого поширено спільну заяву ватажків так званих "ДНР" та "ЛНР", в якій вони
вимагають від Києва до 1 березня зняти транспортну блокаду Донбасу, що, за їхніми словами, суперечить Мінським домовленостями. У разі якщо їхні вимоги не буде виконано, Олександр Захарченко та Ігор Плотницький погрожують взяти під контроль підприємства, що зберігають українську юрисдикцію, а також обіцяють на тимчасово непідконтрольних уряду України територіях припинити постачання вугілля.

1 березня керівництво терористичної організації "ДНР"
повідомило про введення "зовнішнього управління" на українських підприємствах, розташованих в окупованій частині Донецької області.

15 березня РНБО в ході екстреного засідання прийняла рішення призупинити переміщення вантажів через лінію зіткнення на Донбасі. Рішення було того ж дня введено в дію указом Президента України.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n440857
TUV4SVVYVTVReXN3VEhKUmMwNURNREJNUVdjd1REZFNaMDVETURCTWRsRjJhVGgyTUVvelVYTk9SMEl3VEVSUmRUbEROREJNYjNaTU9VZFhNRXg2VVhZNVF5c3dXVVJTWjI1NlVYTjBSMFF3VEZCU2JIUkROekJNZGxKcU0zcFJiazVIVnpCTU0xRjBaRU01TUV4WVVtZE9RM293VERkUmMzUkhSREJNVUZKc2RFTTNNRXgyVW1vemVsRnNUa01yTUV3elVYTmtRM2N3V1VVOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору