EN|RU|UK
 Політика України
  5718  17

 Голова Одеської ОДА Степанов пояснив, звідки в його декларації будинок у селі: "Ніякого дивацтва тут немає"

Голова Одеської ОДА Максим Степанов купив маленький будинок у селі Ставрове Окнянського району за 200 кілометрів від Одеси, щоб сплачені ним податки було спрямовано на будівництво місцевої школи.

Інформацію про покупку будинка, яка раніше з'явилася в ЗМІ, підтвердив сам Степанов на брифінгу 22 травня, а також пояснив мету цієї покупки.

"Так, це правда. Я як громадянин України плачу податки, за минулий рік сплата моїх податків відповідно до декларації становить 3 млн 732 тис. грн. Але я б, звичайно, хотів бачити, куди йдуть сплачені мною податки. Оскільки я очолюю Одеську область, то хотів би піднімати саме її економіку та інфраструктуру. Тому вирішив зареєструватися в Одеській області й минулого тижня вже заплатив податки", - заявив він.

Голова Одеської ОДА Степанов пояснив, звідки в його декларації будинок у селі: Ніякого дивацтва тут немає 01

За словами Степанова, село Ставрове в Окнянському районі Одеської області було обрано невипадково.

"На одній із недавніх апаратних нарад ми розглядали питання освіти. Окнянський район - серед останніх за результатами ЗНО, там дійсно важка ситуація. У селі Ставрове є школа, яку будують дуже давно. Я ще був першим заступником голови ОДА (2008-2010 рр.), коли робили проект її будівництва. А діти, як вчилися в жахливому приміщенні, так і навчаються. Тому я сподіваюся, і буду звертатися до депутатів райради, щоб мої податки, зокрема, направили на будівництво цієї школи. Так що ніякого дивацтва тут немає. Саме з цією метою я придбав цей будинок - щоб здати декларацію і заплатити податки в Окнянському районі. Сума може істотно вплинути на будівництво", - наголосив голова ОДА.

У Ставровому голова ОДА прописаний у будинку площею 55 квадратних метрів. Біля будинку також є 17 соток землі.

Як повідомляли ЗМІ, голова Одеської ОДА Степанов єдиний серед голів ОДА в Україні вказав у своїй декларації за 2016 рік суми сплачених податків і військового збору.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n440860
VEhrdlVXOWtSME13VEZoUmRqbERkekJNTTFGMmRFTjVTVTVEWXpCTVJGRjFkRWRDTUV4cVVYWkRPSFl3VEM5UmRuUkRNREJNUkZKbmRFTTJNRXhvT0RCS04xRnNUa05SWms1RFpUQk1WRkYwWkVkQ01GbDZVWFYwUTNkSlRrTXJNRXhJVVhVNVEzY3dXVWhTWjNSSFRRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору