EN|RU|UK
 Політика України
  8052  53

 Україна пропускатиме вантажі в Прідністров’я тільки за умови узгодження з Молдовою, - Держпродспоживслужба

приднестровье

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів заявляє, що транзит вантажів у невизнану Придністровську Молдавську Республіку буде здійснюватися лише за умови його узгодження з Національним агентством з безпеки харчових продуктів Республіки Молдова.

Про це йдеться в роз'ясненні Держпродспоживслужби, передає Цензор.НЕТ.

"Відповідно до розпорядження Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 17.05.2017 № 33 передбачено, що з 20.05.2017 року пропуск підконтрольних вантажів у режимі транзиту через територію України, які направляються до невизнаної Придністровської Молдавської Республіки, буде здійснюватися лише за умови його погодження з Національним агентством із безпечності харчових продуктів Республіки Молдова", - йдеться в ньому.

Згідно з повідомленням, зазначена вимога відповідає п. 14 Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії країн СНД, відповідно до якої таке співробітництво здійснюється між компетентними органами в галузі ветеринарної медицини України та Молдови, а саме: під час імпорту та міжнародного транзиту в обов'язковому порядку завчасно оформлюються дозволи центральних державних ветеринарних органів Сторін, на території яких ввозиться та через території яких транспортується підконтрольний вантаж. З ними також узгоджується маршрут прямування.

Також читайте: "Укрзалізниця" не перевозить вантажі між окупованою та підконтрольною Україні територіями

"Оскільки дія зазначеної Угоди не поширюється на відносини з невизнаною Придністровською Молдавською Республікою, з метою забезпечення її виконання, Головний державний інспектор ветеринарної медицини України прийняв відповідне рішення. Таке рішення відповідає вимогам Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ)", - підкреслили в Держпродспоживслужбі.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n440874
VEhrNGRrdzVRM2t3VEVSUmRtUkhRekJNUkZGMGRFZFhaazVETHpCTVdGSm5Ua014TUV4TVVYUmtRek13VEZoUmRtUkRPVEJaT1Rnd1dVeFNaMDVEZHpCTU0xRjBPVU0wTUZsS09EQkxTRkZ1WkVOVlprNURWVEJNV0ZGMGRFZEJNRXhpVVhZNVIwRXdURGRSZEU1SFFqQk1MMUYyZEVNeU1FeHFVWE4wUjBJd1RIWlNaemxETWpCTVNGRnpTSHBSYms1REt6Qk1kbEYwVGtNck1FeE1VWE5JZWxGdU9VZEJNRXhxVVhST1F6a3dXbUpTWjJSSFF6QlpSRkYyZEVONVNqbEhVQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору