EN|RU|UK
 Економіка
  6187  3

 Київ і Харківська область лідирують у рейтингу регіонів, - Кабмін

Оприлюднено рейтинг соціально-економічного розвитку регіонів.

За даними урядового рейтингу регіонів за 2016 рік, Харківську область, яку очолює Юлія Світлична, визнано першою серед областей. Дані оприлюднені сьогодні на сайті Мінрегіонбуду, передає РБК-Україна.

Згідно з рейтингом соціально-економічного розвитку регіонів Кабміну, за підсумками минулого року лідерами стали Харківська область (перша серед областей) та місто Київ. У першій п'ятірці також Київська, Вінницька і Чернівецька області. На останніх місцях - Луганська, Донецька, Сумська, Чернігівська та Херсонська області.

Київ і Харківська область лідирують у рейтингу регіонів, - Кабмін 01


Харківська область і Київ зберегли позиції лідерів у порівнянні з 2015 роком. Зате Київська та Вінницька області піднялися на 3 пункти.
Луганська область у порівнянні з минулим роком опустилася з 24 місця на 25.

Рейтинг регіонів був складений на основі даних економічної та соціальної згуртованості, економічної ефективності, інвестиційно-інноваційного розвитку, фінансової самодостатності, розвитку малого і середнього підприємництва та ефективності ринку праці.

Також Кабміном оцінювалися розвиток інфраструктури в регіоні, відновлювальна енергетика та енергоефективність, доступність і якість послуг у сфері освіти, соціального захисту і безпеки, раціональне природокористування та якість навколишнього середовища.

Київ і Харківська область лідирують у рейтингу регіонів, - Кабмін 02

Раніше Комітет виборців України оприлюднив квартальний рейтинг роботи голів ОДА. Згідно з даними КВУ, Харківська область на чолі з Юлією Світличною посіла перше місце. Також область є лідером відповідно до рейтингу КВУ за 2016 рік. Київ у цьому рейтингу не оцінювався.Источник: https://ua.censor.net.ua/n440881
VEhrdlVXOWtRM2t3V21KU1ozUkROekJNYWxKb09VTTVNRXhCZGt3NVEyRXdURVJSYzJSRE9EQmFZbEYyV0hwUmJYUkROREJhWmxGemJucFJjR1JEZHpCWlJGRjFkRWRYTUV4TVVtbGtRelF3VEROUmMwRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору