EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2527  84

 Фахівці відібрали масив у 1100 га землі, маємо 60 заявок, - Гройсман про будівництво сонячної електростанції в зоні відчуження ЧАЕС

гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман оприлюднив інформацію про нараду з підготовки будівництва в зоні відчуження ЧАЕС сонячної електростанції.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Гройсман підкреслив: "Щойно провів нараду щодо будівництва сонячної електростанції на території зони відчуження за участі керівників профільних міністерств, Держагентства з управління зоною відчуження, "Укренерго", Офісу залучення та підтримки інвестицій.

Я вважаю, що треба створити абсолютно конкурентні умови, щоб ті компанії, які хочуть взяти участь у масштабних проектах щодо вироблення сонячної енергетики, перш за все, зробили це відкрито, публічно, через зрозумілі процедури і механізми для того, щоб ми отримали найкращі інвестиції. У нас є можливість розмістити потужне обладнання, ми можемо виробити значну кількість енергії, прийняти її і розподілити по території країни.

Спеціалісти вже відібрали масив 1172 Га на території зоні відчуження. Маємо 60 заявок від іноземних та вітчизняних інвесторів. Тож за роботу! Йдемо до спільної мети - енергонезалежної України".
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору