EN|RU|UK
 Політика України
  2082  32

 Жодна фракція ВР не подала Порошенку пропозицій щодо нових членів ЦВК, - КВУ. ДОКУМЕНТ

выборы цик агитация

Парламентські фракції досі не подали Президентові Петру Порошенку нових кандидатур на посади членів Центральної виборчої комісії (ЦВК).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявляє Комітет виборців України (КВУ).

"21 березня Президент України під час зустрічі з лідерами парламентських фракцій закликав їх подати йому на розгляд узгоджений список кандидатур до складу Центральної виборчої комісії. Станом на 15 травня жодна з фракцій ВРУ досі не відреагувала і не надала Президенту оновлений список кандидатів" , - інформує організація.

"Таким чином процес оновлення ЦВК залишається заблокованим. Ті кандидатури, які були внесені Президентом до ВР у червні 2016 року, не мають підтримки парламенту, а з новими кандидатами фракції досі не визначилися. У разі, якщо фракції розблокують процес ротації ЦВК і невідкладно внесуть Президенту оновлені кандидатури, Центрвиборчком може бути змінений до завершення цієї парламентської сесії", - сказав голова КВУ Олексій Кошель.

При цьому, відповідно до регламенту Верховної Ради, голосування за нових членів ЦВК будуть проходити щодо кожного кандидата окремо. Тобто має відбутися 13 результативних голосувань, коли "за" проголосують понад 225 народних депутатів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мінгареллі: Україні потрібне оновлення ЦВК

Нагадаємо, у Верховній Раді вже зареєстровано проекти постанов від Президента України Петра Порошенка про звільнення з посади 12 членів Центральної виборчої комісії (№4789) та призначення на посади 11 членів Центральної виборчої комісії (№4790).

Як відомо, у 12 із 15 членів ЦВК семирічний термін повноважень закінчився 1 червня 2014 року, але вони продовжують виконувати свої обов'язки на підставі змін у закон України "Про Центральну виборчу комісію", які були внесені в березні 2014 року з метою забезпечення безперервності виборчого процесу під час президентської виборчої кампанії. Практично з цього ж часу йдуть активні політичні дискусії про призначення нового складу ЦВК.


Жодна фракція ВР не подала Порошенку пропозицій щодо нових членів ЦВК, - КВУ 01

(Скан-копія зі сторінки КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ)Источник: https://ua.censor.net.ua/n440950
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6WXdURVJSZG1SRE1EQk1hbEYwVGtOM01GbEtPREJLVEZGdlNIcFJiWFJEVXpCTFRqZ3dXVlJTWjA1RGR6Qk1jbEpvZEVkWE1GazVPREJMWWxGcmRFTmg=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору