EN|RU|UK
 Економіка
  1114  6

 Сьогодні має відбутися конкурс з вибору керівництва Держгеонадр

Держгеонадра в очікуванні нового керівництва - конкурс на посади голови та першого заступника голови Служби призначено на 23 травня.

При цьому народні депутати наголошують на важливості прозорого проведення конкурсу без допущення порушень, адже такі прецеденти під час відбору керівників стратегічної галузі вже були, повідомляють "Українські новини".

Зокрема на необхідності відкритого відбору кандидатів акцентував заступник голови парламентського комітету з питань екології, народний депутат Олег Недава.

"Дуже важливий прозорий конкурс на керівні посади в Службу геології і надр України, адже ми почали в парламенті проведення прозорих конкурсів, щоб вибирати достойних кандидатів. І тільки гідний кандидат повинен очолити Держгеонадра. Тому цей конкурс повинен відбуватися відкрито і чесно", - зазначив Олег Недава.

Додамо, що конкурс на посади керівників Служби повинен був відбутися минулого тижня, але був перенесений через відсутність кворуму членів конкурсної комісії, що за весь час роботи комісії відбулося вперше. Також були спроби поза законом призначити на керівні посади в Держгеонадра чиновників із сумнівною репутацією - Миколу Фощія і Олега Кирилюка.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n441010
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkROakJaVUZKblRrZENaazVEVlRCTVdGSm5Ua015TUV4UVVYUmtReXN3VEROUmMwNURNREJaUVQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору