EN|RU|UK
 Політика України
  11579  24

 "Удар по п'ятій колоні Кремля", - політолог про заборону на в'їзд в Україну Шувалову

Заборона на в'їзд в Україну російському пропагандисту і фактичному керівникові інформаційної служби телеканалу "Інтер" є важливішою подією, ніж заборона російських соціальних мереж.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив політолог, директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко, коментуючи дії МВС і прикордонної служби.

"Заборона на в'їзд Шувалову особисто мені бачиться набагато важливішою, ніж формальна заборона російських соціальних мереж", - сказав він.

Політолог зазначив, що новинний блок телеканалу "Інтер" упродовж тривалого часу "гне лінію Кремля в Україні".

"Манипулятивний потенціал новинного блоку телеканалу "Інтер", очолюваного Шуваловим, був величезним. Сам він ніколи не приховував своєї вірності "величній Росії, яка встає з колін", - сказав Віктор Небоженко.

"Цей телеканал має першу позицію в аудіовізуальному ландшафті України. Особливо проявляє активність "Інтер" під час виборів, а також під час гострих політичних криз, підігруючи одним і дискредитуючи інших", - додав експерт.

На думку Небоженка, "Москва не залишить "Інтер" без нагляду й обов'язково пришле сюди нового маніпулятора і розвідника".

Водночас політолог висловив здивування тією обставиною, що СБУ абсолютно байдуже ставиться до маніпулювання "Інтером" громадською думкою в Україні в інтересах Кремля.

"Мабуть, справа не тільки в службовій зайнятості або непрофесіоналізмі оновленої після Майдану СБУ, але в якихось невидимих ​​для більшості громадян домовленостях на принципі збройного нейтралітету: "Інтер" ніколи не критикував СБУ, а Служба, своєю чергою, не звертала уваги на роботу "Інтера" і його інформаційно-пропагандистського сектора на чолі з Шуваловим", - сказав він.

"Тільки МВС і Прикордонна служба зважилися позбавити проросійську "п'яту колону "одного з найсильніших захисників", - підкреслив Віктор Небоженко.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що російського пропагандиста Шувалова витурили з України із забороною в'їзду на 5 років.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n441017
VEhrdlVXNWtRekV3VEVoUmRuUkRNakJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCTGFsSm5PVU41TUV4RVVYVTVReXN3VEVsMlRIYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору