EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  9199  44
Матеріали за темою:

 Новий порядок ввезення книг із Росії набув чинності

книги

Новий порядок ввезення книг із держави-агресора Росії набув чинності.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

"22 травня набула чинності постанова Кабінету Міністрів України "Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України", - сказано в повідомленні.

Постановою затверджено Порядок видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу і визначено, що видачу (відмову, анулювання) дозволу здійснює Держкомтелерадіо.

Відповідно до Порядку для отримання дозволу на ввезення видавничої продукції з Росії та окупованої території України суб'єкт господарювання має подати у письмовій або паперовій формі заяву, один примірник оригіналу видання, що ввозиться, або його електронний відповідник у форматі PDF, оригінал або нотаріально засвідчену в установленому порядку копію угоди, укладеної з власником прав на видання, та рецензію, складену державною мовою фахівцем (експертом) щодо оцінки та характеристики змісту видання.

У разі виявлення Держкомтелерадіо ознак невідповідності видавничої продукції Критеріям оцінки видавничої продукції, що дозволена до розповсюдження на території України, документи передаються на розгляд експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України. Саме рішення експертної ради є підставою для надання дозволу або відмову.


Крім того, підставою для відмови у видачі дозволу може бути подання суб'єктом господарювання не в повному обсязі пакета документів або виявлення у поданих документах недостовірних відомостей.

Нагадаємо, раніше Кабмін затвердив порядки видачі дозволу на ввезення видавничої продукції з Росії і вилучення з обігу літератури, яка не матиме дозволу.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n441039
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIazRka3c1UXpZd1RETlJkVTVEZWpCTWFEZ3dUQzlSZG5SSFFqQlpURkZ6VGtNNU1FdzNVWE4wUTNkbVRrZENNRXhFVVhaa1F6WXdXV0pTYkhSSFdHWk9RMkV3VEVSUmMyUkRPREJhWWxGMldIcFJiMDVES3pCWlNGSnNkRWRR
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору