EN|RU|UK
 Політика України
  3460  10

 Мінфін підготував попередній проект реформи митниці

Міністерство фінансів підготувало попередній проект плану дій з реформування митниці.

Про це йдеться в повідомленні Мінфіну, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Документ розроблено за результатами засідань робочих груп, в які входили представники Мінфіну та Державної фіскальної служби, депутати, експерти, бізнес і громадськість.

Розроблений у результаті публічних обговорень попередній проект плану дій з реформування митниці передбачає реалізацію детального переліку заходів у рамках 19 напрямків: законодавство; організація та управління; управління кадровими ресурсами; митна етика; навчання; комунікація; митні зобов'язання; сприяння торгівлі; безпека ланцюгів поставок; управління ризиками; контроль на кордоні і всередині країни; правоохоронна діяльність; митний транзит; пост-митний контроль та аудит; права інтелектуальної власності; інформаційно-телекомунікаційні технології; інфраструктура та обладнання; митна лабораторія; внутрішній аудит.

Міністерство фінансів публікує попередній проект плану дій і закликає до публічного обговорення документа для пошуку оптимальної моделі реформи митниці і забезпечення балансу інтересів держави і бізнесу.

Дата і час дискусії будуть анонсовані додатково.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n441043
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoU2FFNURLekJaUkZGMlRrTTBaazVEWXpCYVlsRjJaRWRGTUZwaVVYWlllbEYyVGtNME1GbE1VWFprUXpRd1dXSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору