EN|RU|UK
 Політика України
  1787  13

 Мінінформполітики підготувало Стратегію інформаційної деокупації і реінтеграції Донбасу, - радник міністра Ткаченко

Мешканці окупованих територій Донбасу віддаляються від України.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це свідчать дані проведеного представниками Міністерства інформаційної політики опитування, повідомив радник міністра інформполітики Дмитро Ткаченко на міжнародній конференції "Реінтеграція Донбасу в умовах гібридної війни".

"Ще рік тому ми побачили, що 18% респондентів на окупованих територіях сказали, що почуваються громадянами "Л/ДНР" на окупованих територіях. Якщо у 2014 році ми говорили про фейкову ідентичність "Л/ДНР" із нашими колегами-донеччанами, то у 2016 році це вже стало певною реальністю, і з цим ми маємо працювати як із величиною, яка вже впливає на свідомість мільйонів мешканців окупованих територій", - сказав Ткаченко.

За його словами, зараз відбувається процес збільшення соціальної дистанції між мешканцями окупованої території та підконтрольної Україні. За цінностями й мисленням вони вже також відрізняють себе від України, але ще не вважають себе однаковими з росіянами. Щоб змінити ситуацію, у Мінінформполітики вже підготували Стратегію інформаційної деокупації та реінтеграції Донбасу.

Читайте також: Найближчим часом українське радіо покриє весь окупований Донбас, - член Нацради ТРВ Костинський

Як зазначив Ткаченко, завдання стратегії - зміцнення почуття спільності між громадянами, які проживають на підконтрольних та непідконтрольних територіях нашої держави, зміцнення у свідомості громадян позитивного іміджу України, а також підвищення рівня української ідентичності та свідомості серед теперішніх мешканців Донбасу.

"Ми бачимо, що наступними завданнями цієї стратегії мають стати: сприяння формування глибоких переконань у мешканців територій, що сталий розвиток Донецької та Луганської областей можливий лише у складі України. Курс на євроінтеграцію є безальтернативним. "ДНР" та "ЛНР" є нежиттєздатними утвореннями, які не можуть існувати як окремі державні формування, а конфлікт, який відбувається з 2014 році - це гібридна війна Росії проти України", - наголосив Ткаченко.

Читайте на Цензор.НЕТ: Заборона "ВКонтакте", "Однокласників" і "Яндексу" відповідає завданням, які сьогодні стоять перед державою, - Мінінформполітики

Радник міністра бачить три блоки реалізації цієї стратегії: інституційний - посилення координації в інформаційній сфері між органами державної влади, які беруть участь у формуванні та реалізації державної політики щодо Донбасу.

Це, за його словами, створення моніторингового аналітичного координаційного центру на базі МІП, налагодження механізму координації інформаційної політики разом з іншими органами державної влади та залучення інститутів громадського суспільства до цієї роботи. Серед інструментів є також нейтралізація впливу російських мовників на тимчасово непідконтрольній території, а також забезпечення стійкого покриття та якісного сигналу українських телерадіокомпаній.

Також читайте: Україна отримує допомогу для забезпечення інформаційної безпеки від США, Великобританії та НАТО, - Стець

Зазначимо, Міжнародна конференція "Реінтеграція Донбасу в умовах гібридної війни» сьогодні проводиться Міністерством інформаційної політики України з метою координації зусиль міжнародної спільноти, державної влади України, інститутів громадянського суспільства щодо подальших кроків із збереження політичних, правових, соціальних й інших зв'язків України з Донбасом.Источник: https://ua.censor.net.ua/n441046
VEhrNGRrdzVSMEl3V1V4U1owNURkekJaVEZGMFpFTjZNRnBpVW1vemVsRnVUa2RYTUV3elVteDBRemt3V1ZSUmRuUkhRVEJNZWxGMk9VTXJNRXgyVW14MFIwTXdUR3BSZFhSRE5HWk9RMVV3VERkUmRtUkRlREJNUkZKblVUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору