EN|RU|UK
 Економіка
  2616  27

 "Укрзалізниця" знову зриває роботу ММК імені Ілліча, - директор Зінченко

Державна монополія "Укрзалізниця" недостатньо забезпечує металургів вантажними складами, що вже другий раз за месяць загрожує зупинкою доменної печі на одному з найбільших в Україні металургійних комбінатів - ММК імені Ілліча.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook директор підприємства Юрій Зінченко.

"Сьогодні нам повідомили, що по Комиш-Зорі (залізнична ділянка Комиш-Зоря - Волноваха, - ред.) цієї доби пропустять тільки 7 вантажних складів за 18 нормативних! У нас залишків сировини на добу роботи, про що ми повідомили залізницю. Питання Правлінню УЗ - нам вдруге за місяць зупиняти доменну піч через те, що УЗ не може нормально спланувати графік робіт?" - заявив Зінченко.

За словами Зінченка, "Укрзалізниця" не вперше демонструє нездатність забезпечити металургів складами, що вкрай несприятливо відбивається на виробничому процесі, який відбувається безперервно. Також, на думку, директора ММК імені Ілліча, "достукатися" до правління монополіста не видається можливим.

"Укрзалізниця" вкотре намагається довести нам, металургам Маріуполя, що клієнтоорієнтованість - це не їхній коник, вони як і раніше на бронепоїзді, але який вже не мчить вперед, а ледве повзе, але при цьому має чудову звукоізоляцію! Настільки хорошу, що наші заклики хоч якось під час планування ремонтів шляху враховувати потреби меткомбінатів, які мають безперервний цикл виробництва, залишаються поза периметром уваги керівництва Укрзалізниці!"- заявив Зінченко.

Також Зінченко висловив сподівання, що доставка сировини на комбінат все-таки не буде зірвана.

"Велике прохання до УЗ - повідомляти нас про планове зниження пропуску в окремій добі мінімум за 10 днів до початку ремонтних робіт, практика роботи "з коліс" є неприпустимою для меткомбінатів!" - резюмував директор заводу.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n441061
VEhrNGRrdzVRemd3VEZoU1ozUkRkekJNZGxKbk9VZEJNRXhRVW14MFIxQm1Ua05qTUVwNlVXMXBSRkpzZEVNNFRHbEVVV2gwUXpjd1RIWlNiSFJIU0RCTVFqZ3dTMUJSZFhSSFFUQk1abEZ6VGtNM01GcGlVWFE1UXprd1RHcFNhSFJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору