EN|RU|UK
 Суспільство
  4055  14
Матеріали за темою:

 Перший етап ЗНО відбувся успішно. Лише в окремих випадках були складності, - Центр якості освіти

тестирование вакарчук

У цілому перший тур ЗНО в Україні пройшов успішно, лише в окремих випадках не обійшлося без ускладнень.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Перш за все, в задачах була помічена технічна помилка: в 20-му питанні було зазначено дві однакові (правильні) відповіді. У Центрі пообіцяли зарахувати відповіді в обох випадках.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 23 травня стартує основна сесія ЗНО, - Центр якості освіти

Крім того, 36 учасників ЗНО не змогли потрапити в пункт тестування через запізнення, ще 58 - через відсутність одного з обов'язкових документів.

Загалом тестування забезпечували 39817 осіб, а також 567 громадських спостерігачів і 58 представників ЗМІ.

"За підсумками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури до регламентних комісій 9 регіональних центрів оцінювання якості освіти надійшло 12 апеляційних заяв на порушення процедури проведення тестування, половина з них - від учасників, у яких виявлені заборонені засоби зв'язку", - йдеться у повідомленні.

Для учнів, які через об'єктивні причини не змогли потрапити на основну сесію, є можливість зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього протягом п'яти робочих днів необхідно подати заяву і документ, що підтверджує причину неучасті, в регіональний центр, в якому проходили реєстрацію".

Також читайте: Центр оцінювання якості освіти почав реєстрацію на додаткове ЗНО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n441109
TUV4TVVtZGtSME13V1ZCUmRqbERPVEJNUVdjd1RISlJjMDVET0RCTUwxRnpUa001TUZwaVVtcDVPSFpNZVM5UmMzUkhRakJaVEZKbk9VTXZNRXd6VVhORFJGRjFkRU4zTUV4NlVYWTVRM2N3VEROU2JIUkhVR1pPUTFnd1NqTlJibTU2VVhCMFF6RXdURE5TWjNSSFFVbE9ReXN3V1dKU2JIUkRPVEJaTjFGemRFTjNNRXd6VVhaa1IxQkpUa2RRTUV4eVVYWjBSMEl3V1V4U2JHbEVVWFowUjBJd1RFeFNiSFJIUXpCTVp6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору