EN|RU|UK
 Політика України
  8656  38

 Бобов погодився заплатити понад $ 1 млн несплачених податків, - Луценко

луценко

У разі повторного надходження від САП подання на зняття недоторканності з нардепів Дейдея і Лозового Луценко направить їх до Верховної Ради.

Про це заявив Генпрокурор Юрій Луценко під час звіту у Верховній Раді, передає Цензор.НЕТ.

"Перевірка електронних декларацій на предмет порушення ст. 212, несплата податків, проводиться поки щодо всіх нардепів, які задекларували суму більш ніж 100 тис. дол, або еквівалентну їй. Ми проводимо цю перевірку спільно з ДФС, і 35 присутніх тут у залі людей можуть спати спокійно, їхні декларації повністю відповідають всім документам. Щодо кількох десятків нардепів проходить перевірка ДФС, і коли вона закінчується документом Податкове повідомлення-рішення, я зобов'язаний згідно із законом звертатися до Верховної Ради про зняття недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності. Останній раз ми хотіли зробити цю річ, об'єднавши зі статтями НАБУ. За поданням глави САП я готувався підписати такі повідомлення щодо ще двох нардепів. Тим не менш, в справах і Лозового, і Дейдея я виявив грубі помилки під час підготовки подання, тому вони повернуті в САП. У разі їх надходження, я знову їх направлю сюди (в Раду. - Ред.). Щодо депутата Бобова таких помилок не було і я направив подання до Верховної Ради. Сьогодні вранці мені повідомив Бобов, що він згоден з цим повідомленням (ДФС. - Ред.) і сплачує до державної скарбниці понад 1 млн дол. несплачених податків, і я вважаю, що це прекрасний приклад очищення у ВР", - розповів Луценко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n441190
VEhrdlVXMDVSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmJucFJiVGxES3pCTVpsRjJkRU41TUV4cVVYVlllbEZyWkVNck1FeElVWFowUTNsbVRrTlZNRXhZVVhWa1F6QXdURmhSZFZNNGRqQk1MMUYyZEVNd01FeEVVbWQwUXpZd1RHZzRNRXd6VVhSa1F6QXdURGRTWjNSREt6QlpSRkYxZEVOM01Fd3pVWFprUjFjd1dVaFNaM1JIVFdaT1ExTXdTMEk0TUVwUVVXNDVRMm89
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору