EN|RU|UK
 Київські новини
  24343  37

 Київські митники розповіли про особливості ввезення вживаних автомобілів з-за кордону за зниженим акцизом

Київська митниця з початку дії законодавства про знижені ставки акцизного податку на ввезення з-за кордону автомобілів оформила 2441 авто.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав в.о. начальника Київської міської митниці Сергій Тупальський.

За словами Тупальського, із серпня минулого року ринок вживаних авто відчутно активізувався завдяки зниженим податкам.

"Починаючи із серпня 2016-го у Київська митниця оформила 2441 вживаних авто. Це транспортні засоби киян або тих, хто тимчасово проживає у столиці. До державного бюджету надійшло 253 мільйони гривень від ввезення автомобілів у Київ", - зазначив Тупальський.

Головний митник столиці розповів про правила ввезення вживаних авто в Україну за зниженим акцизом.

"По-перше, це має бути авто для власного використання, за рік одна людина може ввезти тільки 1 авто. До того ж, автомобіль має бути випущений після 1 січня 2010 року. Не забувайте - якщо протягом року авто буде продано, то вам прийдеться заплатити акцизний податок за повними ставками", - зазначив Тупальський.

Тупальський нагадав, що уповноважена особа, яка переміщує авто через митний кордон України, пред'являє його митному органу для проведення огляду.

Також Тупальський перерахував перелік документів, які потрібні пред'явити.

"Підтвердження права власності на транспортний засіб або користування ним (у тому числі з правом розпорядження), договір купівлі-продажу (міни, дарування) засвідчені нотаріально в країні придбання або в консульських установах (посольствах) України. Оригінали чеків, рахунків, інвойсів, рахунків-фактур чи інших документів. У них обов'язково має бути зазначено дата продажу, номер шасі (рами), кузова (або ідентифікаційний номер), двигуна, модель і рік виготовлення авто, прізвище, ім'я та по-батькові особи, якій продано авто", - написав Тупальський.

Також, за словами митника, під час ввезення вживаного автомобіля потрібно надати реєстраційні документи на транспортний засіб (технічні паспорти, технічні талони, сервісні книжки, в разі їх перебування на обліку в реєстраційному органі іноземної держави), митну декларацію, паспорт та інші документи, визначені українським законодавством та міжнародними договорами, що дають право на перетин державного кордону.

Як відомо, із серпня 2016 року в Україні діють знижені ставки акцизного податку на ввезення вживаних авто з-за кордону. В деяких випадках податки на їхнє розмитнення знижені в майже втричі. Наприклад, за ввезення автомобіля VW Passat 1,4 бензин, 2012 року випуску, який коштує 7500 євро українці вже майже рік платять не 137 тисяч гривень податків, а лише 73. VW Passat 1,8 см. Куб, бензин, 2012 року вартістю 9200 євро - 103 тисячі замість 191 тисячі. VW Passat 2, дизель, 2012 року вартістю в 8000 євро - 98 тисяч гривень замість 209. VW Passat 2,5 на бензині вартістю 8500 євро - 104 тисячі замість 273 тисяч.Источник: https://ua.censor.net.ua/n441197
VEhrNGRrdzVRM2N3VEV4U1ozUkRLMlpPUXpnd1RHcFNaM1JET1RCTWFsSm9kRWRRWms1RFlUQk1hbEpzT1VONQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору