EN|RU|UK
 Політика України
  1510  5

 Кабмін затвердив Концепцію реформування вугільної галузі

уголь

Кабінет міністрів на своєму засіданні в середу схвалив Концепцію реформування вугільної галузі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

В рамках концепції передбачається створення координаційної ради з питань вугільної галузі, яка буде займатися координуванням діяльності центральних органів виконавчої влади. Очолить раду віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон.

Читайте також: "Ви повинні ухвалити закон про ренту на вугілля та інші корисні копалини", - Луценко закликав депутатів скасувати схему "Роттердам +"

Сам віце-прем'єр-міністр наголосив на тому, що схвалення Концепції - це лише початок реформ, можливість стратегічного бачення змін.

"Підготовка Концепції - це велика робота, яку проробило Міністерство. Останні півроку цей проект Концепції обговорювався на різних майданчиках, у тому числі, і в профспілковому середовищі. Проте це лише перший крок до реформи, так звана дорожня карта. Концепція дає можливість системно подивитися перспективу, як покращити стан вуглевидобувної галузі та вивести їх на беззбитковий рівень роботи", - зауважив Володимир Кістіон.

За його словами, документ дає чітке розуміння організаційних заходів, напрямків їхнього фінансування та орієнтовний економічний ефект, який ми в результаті отримаємо.

"Реалізація Концепції дозволить оптимізувати управлінський персонал, зменшити витрати. Тільки організаційними заходами ми передбачаємо зекономити витрати, які здійснюються в рамках вугільної галузі в рамках 1,5 млрд грн. Це дасть можливість прозоро, системно проводити відповідні закупівлі для модернізації і переоснащення шахт. Це також дасть можливість оптимізації непрофільних активів вугледобувних підприємств", - зауважив Віце-прем'єр-міністр.

Також читайте: Гройсман пригрозив в'язницею керівникам, які нехтують безпекою шахтарів

Володимир Кістіон також звернув увагу на питання соціального захисту шахтарів.

"Велика кількість вугледобувних підприємств є містоутворюючими. Тому особливу увагу необхідно звернути на соціальний захист шахтарів та їхніх сімей і не допустити соціальну напругу у шахтарських містечках", - наголосив Кістіон.Источник: https://ua.censor.net.ua/n441225
VEhrdlVXMTBSMWN3V1VoU1ozUkhWekJNTjFGMlV6aDJNRmxFVVhSa1IwVXdURGRTWjA1RE9EQk1hRGd3VEV4U1p6bERlakJhWWxGMU9VTTNNRms1T0RCS2NsRnpUa040TUV4NlVteDBRems9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору