EN|RU|UK
 Суспільство
  8866  13

 Посольство в Єгипті рекомендує українцям уникати багатолюдних місць і силових відомств

египет

Посольство України в Єгипті рекомендує громадянам України, які перебувають у цій країні, уникати скупчень людей і місць розташування силових і державних відомств.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на посольство, екстремістське угруповання HASAM оприлюднило в Інтернеті інформацію про заплановану на 19:00 24 травня (20:00 за київським часом) терористичну атаку під назвою "Свист куль". У повідомленні немає даних про конкретне місце теракту.

Посольство закликає громадян України проявляти підвищену увагу й обережність, по можливості уникати значного скупчення людей і місць розташування військових, поліцейських та інших державних установ.

"У разі різкого загострення ситуації необхідно неухильно виконувати вказівки посадових осіб, відповідальних за безпеку. Громадянам рекомендується зберігати в доступних місцях паспортні документи, засоби і речі, які знадобляться в разі термінового залишення місця проживання", - додали в диппредставництві.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n441248
VEhrNGRrdzVSME13VEZoU1owNURkekJNY2xKbmJucFJkamxES3pCTUwxRjBaRWRCTUV4WVVYUk9Rekl3VEZoUmRtUkRPVEJaT1Rnd1RDOVJkblJIUWpCTU4xRjFPVWROTUZsSVVtZDBRM2t3VERSbk1FdFFVWFYwUjBFd1RFUlNiRGxET1RCTWFEZ3dTVlJSY3psRE5EQk1MMUYwWkVkRA==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору