EN|RU|UK
 Політика України, Економіка, Суспільство
  12822  127
Матеріали за темою:

 Для того, щоб людина могла брати участь у системі пенсійного страхування достатньо мінімального стажу - 15 років, - Рева

налоги пенсия денисова

Залежність часу виходу на пенсію від розміру страхового стажу є одним із ключових положень проекту пенсійної реформи.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

Так, зазначено, що сьогодні пенсію у 60 років призначають за наявності страхового стажу 15 років. За умовами пенсійної реформи, з 60 років пенсії призначатимуть за наявності 25 років страхового стажу. Ця норма має запрацювати з 1 січня 2018 року. Далі, упродовж десяти років, щорічно додаватимуть по одному року, тоді максимальний страховий стаж становитиме 35 років.

"Для того, щоб людина могла брати участь у системі пенсійного страхування, достатньо мінімального стажу - 15 років, - пояснив у телеефірі міністр соціальної політики України Андрій Рева. - Сьогодні ж повний стаж становить для жінок - 30 років, для чоловіків - 35. Але той, хто платить внески у Пенсійний фонд 15 років, і той, хто платить упродовж 35 років не можуть бути в однакових умовах. Це несправедливо. Тому той, хто матиме повний страховий стаж, виходитиме на пенсію в 60 років; неповний (від 15 до 25) - отримуватиме пенсію з 63 років і мінімальний - це 15 років стажу - матиме право на пенсію у 65 років".

Читайте також: Підвищення пенсій не призведе до зростання інфляції, - Рева

Для тих, хто офіційно не матиме мінімального стажу, передбачено соціальну допомогу від держави у віці 65 років.

Нагадаємо, зараз вік виходу на пенсію для чоловіків становить 60 років, такий самий пенсійний вік для жінок (60 років) запровадять у 2021 році.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
   
   
   
   
   
   вгору