EN|RU|UK
 Політика України
  5085  22

 Грицак закликав відомства діяти злагоджено в питанні заборони в'їзду в Україну: "Ми не повинні відслідковувати кожну співачку та актрису. Реагувати будемо тільки в разі загрози націнтересам"

грицак

Глава Служби безпеки України Василь Грицак підкреслює, що всі компетентні відомства повинні діяти узгоджено в питаннях ухвалення рішень про заборону в'їзду в Україну.

"Я б дуже хотів запросити всі інші інстанції, відомства, починаючи від Міністерства культури і закінчуючи, звичайно, Службою безпеки, щоб ми діяли злагоджено. Ми не повинні відслідковувати кожну співачку та актрису. Реагувати будемо тільки в тому випадку, якщо є дійсно загроза національним інтересам", - сказав В.Грицак журналістам у четвер в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтефракс-Україна.

Він пояснив, що є три суб'єкти, які приймають рішення про заборону в'їзду осіб на територію України: СБУ, Державна міграційна служба та Державна прикордонна служба.

У рамках своєї компетенції спецслужба ухвалює рішення про заборону, якщо висловлювання або інші дії людини загрожували національній безпеці України.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n441353
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwU2FIUkRkekJNYjJjd1NreFJjMDVIUWpCTWFsRjFPVWROVEhrdlVYUTVRM2N3VEVoUmRuUkhRVEJNTjFGMlpFTjNaazVET1RCTU4xRjJVMFJUYTJSSFFUQk1SRkpuZEVOM1prNURWVEJNV0ZKblRrTXlNRXd2VW1kT1F6UXdUSEpSZG5SSFFUQk1WRkYyZEVNNU1GbElVWFU1UjBRd1RHSlJjMlJEZDJaT1EyZ3dTa2hSYjNjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору