EN|RU|UK
 Політика України, Економіка, Суспільство
  10237  28
Матеріали за темою:

 Підвищення пенсій відбуватиметься щорічно з урахуванням рівня інфляції, а також зростання середньої зарплати, - Рева

пенсия

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив про відсутність будь-яких норм у проекті пенсійної реформи, які б негативно вплинули на українських пенсіонерів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

"Жодних мінусів для пенсіонерів цей проект не має. Проектом закону передбачено підвищення пенсій, відновлення соціальної справедливості та скасування обмеження пенсій для пенсіонерів, які працюють. Приблизно 5 мільйонів 600 тисяч пенсіонерів отримають перерахунок пенсій відповідно до нового розміру зарплат (останній раз перерахунок проводили у 2012 році відповідно до зарплати 2007 року)", - пояснив міністр.

Також читайте: Під час нарахування пенсій стаж складатиметься з двох частин, - Рева

За умови, якщо народні депутати підтримають пенсійну реформу, а Верховна Рада ухвалить проект закону, вже з 1 жовтня набудуть чинності його окремі положення, які дозволять збільшити розмір пенсій.

"Конкретний розмір надбавок залежатиме від конкретних пенсійних справ - це залежить від рівня заробітку та від тривалості стажу. І це тільки початок - законом буде впроваджено механізм, який дозволить підвищувати розмір пенсій щороку, і не лише на рівень інфляції, але й відповідно до рівня зростання середньої заробітної плати", - заявив Рева.

Нагадаємо, Кабмін 17 травня затвердив законопроект про пенсійну реформу.Источник: https://ua.censor.net.ua/n441367
TUV3dlVYUmtRemt3V1VoU2JIUkROVEJNTTFGelEwUlNaMDVETVRCWlZGRjJkRWRCTUV4NlVYTkRPSFl3UzBSUmRHUkRlVEJNUVhaTU9VZFhNRXd6VW1oT1F6Y3dXUzlTYUhSSFZ6QlpPVGd3VEM5UmRHUkRPVEJaU0ZKc2RFTXJNRXd6VVhSa1IwRXdUR2c0TUV3dlVYUmtRemt3V1VoU2JIUkROVEJNTTFGelEwUlNaMDVETVRCWlZGRjJkRWRCTUV4NlVYTkllbEYyT1VNeE1Fd3pVbWRrUjFjd1dUazRNRXA2VW14MFF6a3dXbUpTWjJSSFF6Qk1XRkpuVGtkQ01GbE1VWE4wUXl0SlRrZENNRXczVW1oMFIxY3dURVJSZFRsSFRUQk1NMUYyZEVkWVNVNURMekJNTjFGMU9VZFhNRmxNVVhWT1F6WXdUR2M5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору