EN|RU|UK
 Політика України
  58537  250

 На митниці Сумщини запевняють, що миші з'їли 2 тонни конфіскованих горіхів. ВIДЕО

За словами керівника сумської митниці, миші з'їли дві тонни горіхів, які конфіскували і зберігали в складських приміщеннях установи.

Ця заява прозвучала на засіданні комісії, уповноваженої розподілити конфісковане майно, пише Інформатор із посиланням на Politekа, передає Цензор.НЕТ.Коли повідомили, що слід знищити конфісковані горіхи, а також ковбасу, сардельки, спирт і цигарки, учасники засідання від громадськості заперечували, мовляв, не пропадати ж добру, тому треба сплатити за сертифікацію товару, щоб, наприклад, горіхи передати дитячим дошкільним закладам.


"Значиться дві тонни горіхів знищити. Це правильно чи знущання? Віддаймо інвалідам, малозабезпеченим. Хай ковбаса, яка зіпсувалася, сало, яке не можна зберігати, але дві тонни горіхів. Чи можна експертний висновок про те, чи може їх вживати армія, наприклад", - запропонували громадські працівники.

На це голова митниці відповів, що це неможливо, тому що в складських приміщеннях нічого немає. А далі уточнив, що дві тонни горіхів з'їли миші.

"Ні, не можна, тому що їх почали миші гризти", - відповіли митники.


Куди подівся весь інший конфіскований митниками товар: спирт, цигарки, ковбаса і сардельки - поки не відомо.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v441451
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkhSVEJhWWxKblpFTTJNRXhFVW1oMFIxY3dXVGs0TUV4NlVYVk9SME13VEROUmRVNUhSekJaT1Rnd1NsUlJjRTVEYUdaT1Ezb3dURGRTWjA1SFZ6QlpXRkYxU0hwUmIyUkhSREJNZWxKcFpFTTBNRXd6VVhOQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору