EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  24643  232
Матеріали за темою:

 Місія МВФ завершила роботу в Україні і чекає підтримки Радою пенсійної та земельної реформ

мвф

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) завершила роботу в Україні і чекає підтримки Верховною Радою пенсійної та земельної реформ.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини", про це йдеться в заяві місії.

Місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ у період з 16 по 26 травня для обговорення 4-го перегляду програми розширеного фінансування (EFF).

"Економіка України продовжує своє відновлення, з очікуваним зростанням на рівні понад 2%. Реалізація податково-бюджетної і грошово-кредитної політики дозволяє забезпечити дотримання цілей, визначених для 2017 року. Валові міжнародні резерви продовжують рости, досягнувши рівня в 17,6 млрд доларів, а очікувана інфляція може становити менше 10% на кінець року", - повідомляє місія МВФ.

У заяві наголошується, що проведення структурних реформ залишається ключовим фактором забезпечення потужного і сталого економічного зростання, так потрібного для України на середньострокову перспективу.

"З огляду на це, місія провела плідні дискусії з представниками влади щодо реформ, необхідних для поліпшення продуктивності, залучення інвестицій і зміцнення державних фінансів. Як і передбачено програмою, ці дискусії фокусувалися на пенсійній та земельній реформах, а також на заходах, необхідних для пожвавлення приватизаційного процесу і забезпечення конкретних результатів в антикорупційних зусиллях", - заявляє місія МВФ.

У ході дискусій було досягнуто прогресу в загальному розумінні визначальних компонентів цих заходів, однак для відображення цих компонентів у конкретних законопроектах необхідно продовжити технічну роботу.
"Забезпечення парламентської підтримки цих законопроектів буде необхідним кроком на шляху завершення 4-го перегляду. Фахівці МВФ спільно з іншими міжнародними партнерами будуть тісно співпрацювати з представниками влади всі наступні тижні, щоб підтримати реалізацію реформ", - резюмували в МВФ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n441472
TUZsSVVYWTVSMWN3VEV4UmRqbEhRVEJNUkZKb2RFZFFTVTVETTBsT1F6Z3dURXhTYUVNNGRreDVMMUYyT1VNeE1Fd3pVbWRrUjFjd1RHNVJkbVJEZDBsT1IwRXdURmhTYUU1REt6QlpSRkYyVGtOM1prNURZekJLVEZGd1FUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору