EN|RU|UK
 Економіка
  3345  35

 Модель розробленої Кабінетом Міністрів земельної реформи дозволить малим і середнім фермерам купити землю на вигідних умовах, - експерт

Модель земельної реформи, яку розробив Кабінет Міністрів, дозволить малим і середнім фермерам брати участь у торгах на земельні ділянки на пільгових умовах і уникнути конкуренції з великим бізнесом.

Про це в ефірі радіо "Ера" заявив Григорій Кукуруза, економіст незалежної групи макроекономічного аналізу і прогнозування IMF-Group: "Юридичних осіб та іноземців не буде допущено до ринку землі. Відповідно, малі і середні фермери зможуть викупити земельні фонди на більш лояльних умовах", - цитує його РБК Україна.

Також Кукуруза зауважив, що формування повноцінної власності на землю дозволить зупинити негативні тенденції в АПК, зокрема деградацію ґрунтів через виснажливе ​​землекористування. На сьогодні в Україні 50% земель сільськогосподарського призначення здають в оренду, більша частина з них - це короткострокова оренда до трьох років. За словами експерта, це не створює стимулу зберігати ґрунт у хорошому стані або інвестувати в нього. Водночас отримання землі у власність спонукатиме до більш обачного ставлення до неї, тому від зняття мораторію виграють не тільки фермери, а й АПК України в цілому.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n441478
VEhrNGRrdzVRek13VEZoUmRrNUROekJaT1Rnd1dVUlJkR1JIUlRCTU4xSm5Ua000TUV4b09EQlpWRkYwWkVkQk1FeDZVWFJrUjBFPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору