EN|RU|UK
 За кордоном
  35200  89
Матеріали за темою:

 Терорист Гіркін про російських найманців у Сирії: "До офіційного "рахунку" "200-х" і "300-х" можна нолик домалювати"

гиркин

Втрати російських найманців, які воюють у Сирії, становлять до 50 відсотків.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у "Вконтакте" написав терорист, колишній так званий "міністр оборони "ДНР" Гіркін (Стрєлков).

"На Донбасі рядовий ополченець отримує трохи більше 15 тисяч рублів. Сержант - близько 18, молодший офіцер - 25-30 і більше.

У Сирії найманець у ПВК отримує (залежно від кваліфікації та посади) не менше 60 тис. рублів, а в серйозних підрозділах, які беруть участь у штурмових діях - 120-150 тисяч (і більше). У "Вагнера", наприклад. Правда, втрати до 50%, і здохлих за інтереси Ізраїлю навіть додому не везуть - утилізують за місцем загибелі. (...)

Втрати найманих "іхтамнєтов" такі, що вже тих, що відбули терміни відрядження, нерідко затримують на кілька тижнів додатково - щоб було ким воювати.

Окремо скажу - про те, скільки отримують "офіційні" військові - у мене даних немає. Але їх теж регулярно везуть "в цинку" і до офіційно відомого "рахунку" "200-х" і "300-х", мабуть, уже теж можна нолик домалювати ... ", - пише Гіркін.Терорист Гіркін про російських найманців у Сирії: До офіційного рахунку 200-х і 300-х можна нолик домалювати 01

Через кілька днів Гіркін опублікував нові дані про "нинішній стан "Вагнера" в Сирії". За його словами, інформацію він отримав ""з перших вуст" від людини, яка тільки-тільки повернулася із Сирії". Наводимо деякі фрагменти його поста:

"У зв'язку з великими втратами дедалі серйозніше помітне небажання багатьох досвідчених бійців повертатися до Сирії на нові терміни контракту. В зв'язку з цим, по-перше, затримки в ротації досягають вже до 3 місяців. По-друге, колишній "елітний набір" давно закінчився - "гребуть під гребінку" всіх, кого вдається завербувати - в тому числі алкоголіків, наркоманів і т.п. "публіку". Що, знову ж таки, негативно позначається на мотивації "кадрового кістяка".

Різко погіршилася якість постачання. За словами людини - "тепер все як у нас (на Донбасі) в 14-му". РПГ-18, що не стріляють, іржаві боєприпаси, залежана форма і спорядження, огидне годування.

У разі легких поранень у тил не евакуюють - у польовій санроті накладають шви і, за необхідності, залишають на кілька днів - потім повертають у підрозділ. Евакуюють тільки тяжкопоранених, але ставлення до них "наплювацьке" - якщо серйозні поранення руки-ноги, ріжуть навіть тоді, коли їх цілком можна зберегти за нормального лікування.

Попри серйозне підвищення "розцінок" - до 260 тис. руб. на місяць - платять їх тепер вкрай неакуратно. Якщо раніше "кидали" на преміальні, то тепер можуть кинути на половину і більше, ніж треба за контрактом.

Масове дезертирство - новоприбулі до Сирії, озирнувшись і зрозумівши, куди вони потрапили - рвуть контракти в перші ж дні. Знову ж (зі слів) - іноді до половини їдуть, навіть не побувавши ні в одному бою".

Терорист Гіркін про російських найманців у Сирії: До офіційного рахунку 200-х і 300-х можна нолик домалювати 02Терорист Гіркін про російських найманців у Сирії: До офіційного рахунку 200-х і 300-х можна нолик домалювати 03

Источник: https://ua.censor.net.ua/n441485
TUV4TVVteDBRelV3VEROUmMwTkVVWE5wUkZKblpFTTBNRmxFVW14MFIxaE1lUzlSYXpsSFZ6QlpSRkYxZEVkWE1Fd3dka3c1UTNnd1REZFJkV1JES3pCTVRGRjFUa00yWms1SFF6Qk1XRkpuVGtNck1GbEVVWFZPUXpNd1RIZzRNRXhFVW1kT1F6Z3dXbUpTYW5sRVVXOU9RMnRtVGtOb01FeHFVbWRPUjFjd1dUZzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору