EN|RU|UK
 Політика України
  3394  7

 НАТО створює платформу для підготовки фахівців на базі академії Нацгвардії. ВIДЕО

У четвер, 25 травня, у Національній академії Національної гвардії України в Харкові відбулося відкриття дводенного ознайомчого вступного курсу НАТО, який є частиною програми професійного розвитку Північноатлантичного альянсу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацгвардії.
...
"Ми розпочинаємо вступний курс НАТО, на якому присутні голова Представництва НАТО в Україні, директор Офісу зв'язку НАТО Александер Вінніков і представники відомства. Національна гвардія України вже почала активно проводити реформування підрозділів відповідно до стандартів НАТО, яке планують завершити до 2020 року. Такі заходи, як сьогодні, наближають нас до цієї мети. Спільним бажанням і спільними навчаннями ми виконаємо цю стратегію і поставлену перед нами ціль для покращення Національної безпеки України", - зазначив генерал-лейтенант Микола Балан.

Прес-служба НГУ повідомляє, що вступний курс НАТО проводять для запровадження короткострокових та інтенсивних курсів на базі Національної академії Національної гвардії України за тематикою курсів, що проводять на базі Школи НАТО в місті Обераммергау (Німеччина), які б сприяли найшвидшому досягненню сумісності Національної гвардії України із збройними формуваннями країн-членів НАТО.

Читайте також: НАТО й далі надаватиме практичну допомогу Україні, - Столтенберг

"Шановні колеги, ми відкриваємо ознайомчий курс із НАТО на базі Академії Національної гвардії України. Саме цей навчальний заклад чудово підходить для відкриття курсу, адже це один із провідних військових навчальних закладів України. І саме Академія стане осередком підготовки за стандартами НАТО у східному регіоні України", - звернувся до присутніх Вінніков.
Ознайомчий курс відбувається в рамках підтримки НАТО для України у проведенні реформ сектору безпеки й оборони а також у реформах оборонної освіти. Орієнтовні блоки тем курсу: - НАТО як сучасний військово-політичний блок; партнерство і програми НАТО; історія, стратегічне бачення й організаційна структура НАТО; стратегічні комунікації і публічна дипломатія НАТО; операції Альянсу; цивільний нагляд за сектором безпеки й оборони.

Також читайте: Війська НАТО залишатимуться на східному фланзі щонайменше до 2022 року, - Дуда
Участь у курсі взяли представники правоохоронних навчальних закладів міста Харкова. Військовослужбовці та викладачі Харківського національного університету внутрішніх справ, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба та Академії Національної гвардії України пройшли насичений дводенний курс навчання.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v441493
VEhrNGRrdzVRMlF3U2tSUmIzUkRaV1pPUTJRd1RFUlNhSFJIVnpCTU4xRjJaRU4zTUV4MlVtcE9Remt3VEVGbk1FeFFVWE4wUTNjd1dVUlJkRTVIVnpCWk9EMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору