EN|RU|UK
 Суспільство
  6732  68

 Нею були обв'язані-перев'язані всі ці гіві-мотороли, - Ірина Геращенко прокоментувала заборону георгіївської стрічки

геращенко даллеман

Перша віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вважає, що так звана георгіївська стрічка є продуманою частиною маскараду та елементом гібридної війни Росії проти України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Спікер Андрій Парубій підписав закони про 75% українських квот на ТБ і заборону "георгіївської стрічки", яка не має ніякого стосунку до перемог українців та інших народів над нацизмом, але є символом "русской весны". Немає ніякого сумніву, що президент найближчим часом підпише ці закони, і вони набудуть чинності", - зазначила Геращенко.

Вона підкреслила, що на фото її дідів, які в лавах Червоної армії пройшли всю війну, немає ніяких стрічок, як і на інших архівних фото наших воїнів, які звільнили світ від нацизму.

"Зате з цією стрічкою, заплетеною в косу, якось з'явилася на засідання мінської групи одна з "представниць республік". А ще в серпні 2014 року, коли наших хлопців розстрілювали під Іловайськом, а в Мінську йшли перші драматичні переговори "нормандської четвірки", прес-секретар Путіна ходив по коридорах палацу Лукашенка з дорогою брендового сумкою, до якої була прикріплена ця маскарадна стрічка ... Нею були обв'язані-перев'язані всі ці гіві-мотороли, обвішані потішними медалями за цілком реальні військові злочини - за вбивства українських солдат і цивільного населення", - нагадала Геращенко.

"Ця стрічка - добре продумана частина маскараду, елемент гібридної війни. І в Україні їй не місце", - резюмувала перша віце-спікер.

Раніше спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про заборону так званої георгіївської стрічки, який був ухвалений народними депутатами 16 травня.

Цей законодавчий акт доповнює Кодекс України про адміністративні правопорушення новою статтею 1723 "Виготовлення і пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки" і відповідно встановлює адміністративну відповідальність за публічне використання, демонстрацію або носіння георгіївської (гвардійської) стрічки або її зображення, крім використання зазначеного знака у випадках, передбачених частиною третьою статті 4 Закону України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки".
.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n441504
VEhrdlVXczVRekV3V1VSUmMwNUhTakJNV0ZGMlpFTTJNRXcwWnpCSllsSm5Ua00wTUV3elVYTkRPSFl3VEdaUmMwNURlREJNTjFKblRrTXJNRXd6VVhOSWVsSm5aRU0wTUV4NlVYTjBReXN3VEhaU2JIUkROakJNUVQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору