EN|RU|UK
 Політика України
  5778  50

 Розвиток авіабудування - це процес не одного дня і не може бути вирішений за дуже короткий період часу, - Гройсман

авиация самолет авиашоу

Україна має значний потенціал у сфері літакобудування, проте таке виробництво вимагає значних інвестицій, і тому уряд веде пошук міжнародних коопераційних проектів для вироблення зокрема і спільного продукту.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді України в п'ятницю.

"У сегменті транспортних літаків ми маємо достатньо серйозні можливості щодо нових контрактів з іншими країнами, цю роботу ведуть, - зазначив голова уряду. - Розвиток авіабудування - це процес не одного дня і не може бути вирішений за дуже короткий період часу. Під час офіційних візитів у різні країни я завжди порушую питання кооперації, щоб створювати спільний продукт, і з деякими ми вже почали процес кооперації".

Читайте також: Україна готує звернення в ІКАО щодо порушення РФ конвенції про міжнародну цивільну авіацію, - Кістіон

Гройсман також підкреслив, що Кабінет Міністрів працює над різними програмами підтримки промисловості, серед іншого - на рівні розробки й ухвалення нормативних актів для створення пільгових умов розвитку.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n441506
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOT1Eza3dXbUpSYzA1SFJ6QmFZbEpxTTNwU2JIUkRPVEJNVEZGMFpFZENNRmxNVVhWT1IwY3dXbUpTYkRONlVXMTBRM2N3VEVoUmRrNUhWekJNTUQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору