EN|RU|UK
 Політика України
  9726  80

 Мін'юст готовий зареєструвати перейменування партії Саакашвілі "Рух нових сил"

минюст

Міністерство юстиції заявляє про готовність зареєструвати перейменування політичної партії екс-губернатора Одещини Міхеіла Саакашвілі "Рух нових сил" після отримання повного комплекту документів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства юстиції України.

"Ми офіційно заявляємо, що всі звинувачення щодо небажання представниками Мін'юсту зареєструвати зміну назви політичної партії Міхеіла Саакашвілі є безпідставними. Міністерство юстиції готове у найкоротші терміни зареєструвати зміни до установчих документів політичної партії «Рух нових сил» за умови подання представниками цієї політичної сили повного пакету документів, відповідно до вимог чинного законодавства.", - сказано в повідомленні.

Мін'юст підкреслює, що на сьогодні документи в міністерство не надані.

Пакет документів, поданий раніше представниками цієї партії, був повернутий заявнику. У міністерстві пояснили, що повернення документів проведено на підставі норми чинного законодавства, що вимагає у разі використання в назві партії імені людини отримання нотаріально засвідченої згоди від цієї людини.

Мін'юст пропонує "Руху нових сил" подати відповідні документи і згоду Саакашвілі на використання його імені в назві політичної сили.

"Якщо такі документи будуть подані, ми невідкладно проведемо реєстраційні дії.
Хочемо зазначити, що Мін'юст ніколи не ухилявся від виконання своїх функцій, у тому числі й у сфері реєстрації політичних партій чи внесення змін до їхніх установчих документів", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що за останні три роки Міністерством юстиції було зареєстровано та відповідно почало функціонувати більше політичних партій, ніж за попередні 10 років - 159 політичних сил.

"Ми закликаємо всі політичні сили займатися реальною політичною діяльністю, спрямованою на захист інтересів громадян, а не шукати штучні приводи для піару. А оцінку їхньої діяльності дадуть українські громадяни", - йдеться в повідомленні Мін'юсту.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n441509
VEhrdlVXOWtRM2N3VEVSUmRYUkRkekJaYWxGemRFZFhNRXgyVW14cFJGRnVUa2RYTUZsWVVYUmtSMWN3VEhOMlREbERMekJNUkZKblRrZERNRnBpVW1vemVsRnVUa2RYTUV3d2JqQlpOMUpuWkVkRA==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору