EN|RU|UK
 Політика України
  1627  16
Матеріали за темою:

 "Моє завдання - домогтися того, щоб одне з наступних засідань Парламентської асамблеї НАТО відбулося в Києві", - Парубій

парубий

Спікер українського парламенту Андрій Парубій заявив, що докладає зусиль для того, щоб наступна парламентська асамблея НАТО була проведена в столиці України.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі ВР.

"Мій візит до Грузії матиме два завдання: участь у парламентській Асамблеї НАТО, яка відбуватиметься цими днями в Тбілісі, і безпосередня зустріч з керівниками Грузії: спікером Парламенту, Президентом, Керівником Уряду", - сказав Голова Верховної Ради України А.Парубій у п'ятницю в інтерв'ю телеканалу "Рада".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Війська НАТО залишатимуться на східному фланзі щонайменше до 2022 року, - Дуда

Він повідомив, що засідання Парламентської асамблеї НАТО, яке зараз проходить у Тбілісі, - "дуже важливий сигнал для Грузії, яка теж, як і Україна є на шляху до НАТО". За словами А.Парубія, він виступить на засіданні Асамблеї. "І моє завдання - добитися того, щоб одне з наступних засідань Парламентської асамблеї НАТО відбулося в Києві. Це буде важливий і символічний крок", - зазначив він і повідомив, що "кілька тижнів тому направив листа Президенту Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі із запрошенням провести засідання Парламентської асамблеї в Києві".

Голова Парламенту зазначив, що "попередньо Паоло Аллі цю ініціативу підтримав, але вона має бути затверджена на Комітеті міжпарламентської Асамблеї".

Також дивіться: НАТО створює платформу для підготовки фахівців на базі академії Нацгвардії. ВIДЕО

Голова Парламенту висловив сподівання, що "у ці дні, в Тбілісі, ми зможемо вийти на позитивний результат і наприкінці наступного року або на початку 19-го року Парламентська асамблея НАТО, а це представники усіх парламентів усіх країн НАТО, відбудеться в Києві".

"Це важливий, практичний і символічний крок для України на шляху до НАТО",- підкреслив А.Парубій.

У цьому контексті він повідомив, що вже "підготували з народними депутатами законопроект, який би більш чітко артикулював прагнення України на шляху до НАТО, це зміни до Закону про засади зовнішньої і внутрішньої політики, і ми пропонуємо, щоб законодавчо було чітко вказано, що стратегічне завдання для України є вступ до НАТО".

Читайте також: Високий візит НАТО в Україну відбудеться у липні, - голова представництва Альянсу Винников

"Друга частина моєї поїздки стосуватиметься наших взаємовідносин з Грузією", - сказав Голова Парламенту. "Я вважаю, ми трохи втратили той темп, який мали в дипломатичних взаємовідносинах. Фактично, за останні три роки, це буде перший візит перших осіб до Грузії", - зауважив він і додав, що їде з конкретною ідеєю щодо створення міжпарламентської асамблеї "Україна-Грузія-Молдова".

На думку Голови Верховної Ради, "цей формат міжпарламентської асамблеї, стане добрим майданчиком для скріплення відносин між нашими державами".

Також читайте: Закриття російських сайтів в Україні - це питання безпеки, - Столтенберг
Источник: https://ua.censor.net.ua/n441545
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJNUVhRd1RETlJjMDVIUXpCTU5IWk1PVU5tTUV4RVVtZE9SMFF3VEVoU2JIUkROVXg1TDFGdVpFTlJNRXRNVVc1blBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору