EN|RU|UK
 Економіка
  29529  82

 Ярославський купив у "Євразу" Суху Балку

ярославский

Олександр Ярославський встановив контроль над одним із найбільших залізорудних підприємств України в холдингу "Євраз" за $ 110 млн.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба DCH Олександра Ярославського.

Угода відбулася шляхом передачі покупцеві компанією EVRAZ Group S.A. всього акціонерного капіталу Kadish Limited (підприємство, яке володіє акціями EVRAZ Sukha Balka). Сума транзакції становить $ 110 млн, що можна порівняти з рівнем оборотного капіталу і боргу залізорудного підприємства. EVRAZ Sukha Balka спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. У структуру комбінату входять дві шахти - "Ювілейна" і шахта ім. Фрунзе.

Миинулого року компанією було реалізовано понад 2,5 млн тонн аглоруди. Основними споживачами продукції підприємства є Південний гірничо-збагачувальний комбінат і Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча. Купівля нового активу для холдингу Олександра Ярославського є закономірним продовженням високої інвестиційної активності останнього часу.

Нагадаємо, що група DCH за 20 років роботи в Україні успішно розвивала різні проекти, серед яких "УкрСиббанк", Черкаський "Азот", "Київстар" та ін. Інвестиції Олександра Ярославського в розвиток Харківського регіону перевищили $ 1 млрд, з них $ 300 млн - на підготовку інфраструктури Харкова до Євро-2012. Минулого року бізнесмен придбав Харківський тракторний завод, який, завдяки інвестиціям нового власника, на початку 2017 року розпочав свою роботу після 10-місячного простою. У квітні стало відомо про те, що група DCH купує страхову компанію "ІНГО Україна" (Київ). У 2016 році Олександр Ярославський, за версією Forbes, традиційно увійшов до першої десятки найбагатших людей країни (# 8, $ 721 млн).
Источник: https://ua.censor.net.ua/n441568
VEhrdlVYSTVSMEV3VERkU1oyUkROekJNUkZGemRFZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsREx6QmFZbEYwVGtNdk1GbEVVWFZPUjFVd1RIcFNaMlJIUXpCTVRGRjJaejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору