EN|RU|UK
 За кордоном
  5571  130
Матеріали за темою:

 Польські прикордонники очікують 10-відсоткового зростання руху з України через введення безвізу

польша граница

У зв'язку з введенням із 11 червня безвізового режиму між Україною та ЄС на польсько-українському кордоні збільшиться особовий рух приблизно на 10%.

Про це йдеться у відповіді Прикордонної служби Республіки Польща на інформаційний запит Укрінформу, повідомляє Цензор.НЕТ.


"Прикордонний візовий рух громадян України на сухопутній ділянці кордону (з Польщею - Ред.) у 2016 році становив приблизно 10 млн туристів. Очікується, що візова лібералізація призведе до зростання паспортного руху приблизно на 10%", - повідомили польські прикордонники.

Прогнозується, що унаслідок візової лібералізації може знизитися значення місцевого прикордонного руху.

"Обсяги цього руху залишаться на тому ж рівні або зменшаться, додатково приблизно 1/4 людей скористається безвізовим рухом", - зазначають польські прикордонники.

Повідомляється, що в 2016 році на 45% зріс прикордонний рух на повітряній ділянці польсько-українського кордону. Очікується, що тенденція до зростання цього руху збережеться і цього року.


"Спостерігається також зростання зацікавлення у громадян України подорожами залізницею і розбудовою мережі сполучень", - зазначають у Прикордонній службі РП.

Одночасно польські прикордонники звертають увагу на тенденцію до зниження загального прикордонного руху на польсько-українському кордоні протягом перших кількох місяців цього року. Наразі спостерігається зниження на 3% загального прикордонного руху і, зокрема, місцевого прикордонного руху - на 20%. Повідомляється також про зниження на 7,2% зацікавленості до подорожей до України громадян Польщі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n441690
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1T0haTU9VTTJNRXczVW1kT1F6QXdURGRSZGxoNlVYTmtRekV3VEdaUmMzUkhWekJNWmxGMmRFTjVNRXhxVVhWVFJGSm5Ua014TUV4aVVYVk9RemhtVGtORk1FeE1VbWRPUXlzd1dVaFJkblJIVHpCTVpEZ3dTaTlSZG5SRE56QlplbEpwWkVOMw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору