EN|RU|UK
 Політика України
  47574  190
Матеріали за темою:

 Форум вільної Росії: "Окупація території України - ганебна пляма російської історії"

россия украина флаг

У Вільнюсі в п'ятницю, 26 травня, відбувся 3-й Форум вільної Росії, присвячений актуальним проблемам російської і міжнародної політики.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у заяві за підсумками 3-го Форуму вільної Росії, опублікованій 28 травня, сказано, що "агресія Кремля проти України є міжнародним злочином".

"Агресія Кремля проти України є міжнародним злочином. Деякі російські політичні та громадські діячі не наважилися дати принципову оцінку анексії Криму і російській агресії на сході України. Форум вільної Росії вважає за необхідне цю оцінку дати, керуючись критеріями права і моралі", - сказано в ній.

На думку учасників форуму, війна Кремля проти України порушує територіальну цілісність України і норми міжнародного права.


"Окупація та анексія території України, що супроводжуються масовими репресіями проти кримських татар і українців, що забрали понад десять тисяч життів, стали ганебними плямами російської історії. Війна повинна бути негайно припинена, російські війська мають бути виведені з усієї території України, включно з Кримом і Донбасом, а міжнародно визнаний російсько-український кордон має бути відновлений​​", - заявляє організація.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n441694
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmMwNUhSekJhWWxKcWVVUlJkWFJIUVRCTWFsRjJUa2RFVEhrdlVYVjBSMEV3VEdwUmRrNUhRakJaZWxGMWRFZFhTVTVIUXpCTVJGSm5kRU4zTUZsRVVYVkRPSFl3VERkUmRYUkhSREJNTDFGelRrZEhNRnBpVW1vemVsSm5Ua014TUV3dlVtZE9RekV3V1VoU2JIUkhXR1pPUTJFd1dVUlJkVTVET0E9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору