3321  12

Українка Беломоїна стала переможницею на Кубку світу з маунтинбайку

велосипедист беломоина велосипедистка

Українська спортсменка Яна Беломоїна виграла другий етап Кубка світу в дисципліні маунтинбайк крос-кантрі в німецькому Альбштадті.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Xsport, Беломоїна постійно трималася в групі лідерів, особливо впевнено себе відчуваючи на підйомах. На руку українці також зіграло падіння однієї з фавориток - діючої чемпіонки світу і переможниці першого етапу Кубка світу Анніки Лангвад.

На останньому колі Беломоїна боролася за перемогу з лідером рейтингу UCI Йоландою Нефф і дворазовим срібним призером Олімпійських ігор Майєю Влощовською. На заключній горі українка їхала швидше за своїх суперниць, що і стало вирішальним фактором її перемоги.

Беломоїна перетнула лінію фінішу першою, показавши час 1:38:25. 16 секунд їй поступилася Влощовська, яка стала другою. Нефф приїхала за 23 секунди після українки, посівши третє місце.