EN|RU|UK
 За кордоном
  3152  48

 МЗС Чорногорії заявило про втручання Росії у внутрішні справи з метою перешкодити вступу в НАТО

дараманович

Міністр закордонних справ Чорногорії Срджан Дармановіч заявив, що Росія серйозно втручалася у внутрішні справи його країни, намагаючись перешкодити вступу в НАТО.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Росія відкрито втручалася в наші внутрішньополітичні питання, на що ми, звичайно, дивилися несхвально. Росія в останні два-три роки проводить політику сфер інтересів і виступає проти розширення НАТО ... Ми були здивовані тим, наскільки сильно Росія втрутилася і, звичайно, ми захищалися", - заявив Дармановіч.

Він звинуватив Росію в тому, що її розвідслужби відкрито підтримали опозицію Чорногорії, яка виступала проти членства країни в НАТО.
"Наше членство в НАТО не спрямоване проти будь-кого, в тому числі і проти Росії. Але, звичайно, ми не можемо погодитися з тим, що хтось вирішує, де нам бути. У нас є економічні відносини з Росією, яка наш головний економічний партнер. У нас було і є багато туристів із Росії, а російські інвестиції в нашу економіку виявилися неефективними", - заявив глава зовнішньополітичного відомства Чорногорії.

Нагадуємо, Чорногорія офіційно стане членом НАТО з 5 червня 2017 року.  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору