EN|RU|UK
 Політика України
  33678  113

 Бойовик Ходаковський: "Варто лише Росії ослабнути остаточно - нас зімнуть за дві секунди"

Подальше існування так званої "ДНР" повністю залежить від розвитку ситуації в Росії.

Про це заявив організатор терористичного батальйону "Восток" Олександр Ходаковський на своїй сторінці в соціальній мережі.

"Моя позиція досить чітко визначена: наше виживання сьогодні цілком залежить від стабільності Росії .... Варто лише Росії ослабнути остаточно - нас зімнуть за дві секунди", - написав він.

За словами бойовика, самозвана "республіка" потребує допомоги РФ, але "просити допомоги ми можемо тільки у тих, хто в змозі нам допомогти".

Олександр Ходаковський - колишній співробітник СБУ, з перших днів російської гібридної війни проти України зрадив присягу і став одним із лідерів терористів Донбасу. Створив і очолив батальйон "Восток". Зараз відсунутий від усіх офіційних постів у "ДНР". Перебуває в конфронтації з так званим "главою республіки" Олександром Захарченком. Є ідеологом приєднання Донбасу до Росії, проте його підходи до цього питання не знаходять розуміння в РФ
Источник: https://ua.censor.net.ua/n441798
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGelpFTXJNRXh1VVhaMFEza3dUR3BSZFc1NlVYWjBRell3V1ZCUmRqbERkekJaWWxKc2RFZFFaazVEWnpCTU4xSm5aRWRYTUZrNFBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору