EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  12919  50

 НАТО пропонує "Укроборонпрому" участь у своїх тендерах

нато

Агентство НАТО з підтримки і постачання (АНПС) пропонує включити підприємства оборонно-промислового комплексу України до переліку виробників продукції оборонного призначення.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укроборонпрому".

"Таким чином, державний концерн "Укроборонпром" може отримати дозвіл на участь у тендерах на поставку товарів і послуг в інтересах країн-членів і партнерів НАТО в рамках програми "Несистемні брокерські послуги", - сказано в повідомленні.

Як відзначили в місії України при НАТО, Україна стала першою серед східноєвропейських партнерів НАТО, якій запропонована така можливість, що є свідченням визнання в НАТО можливостей оборонної промисловості нашої держави і поглиблення довіри до неї.

У прес-службі "Укроборонпрому" нагадали, що підприємства-учасники ДК активно переходять на міжнародні стандарти роботи - 70% з них вже сертифіковані за ISO 9001 і впроваджується система управління і забезпечення якості AQAP 2000. 40 підприємств-учасників "Укроборонпрому" отримали доступ до головного каталогу НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics). Цей інструмент дозволив підприємствам вітчизняного ОПК вийти на міжнародний ринок озброєння та реалізувати програму імпортозаміщення. Запровадження роботи з каталогом допомогло "Укроборонпрому" швидко знайти європейських постачальників на заміну російським.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n441973
VEhrNGRrdzVSME13VEZoUmRtUkRNREJNV0ZKblNIcFJibVJEVVRCTFRGRnVibnBSYnpsRE5qQlpSRkYyZEVONE1FdzNVbWRPUXlzd1RETlJkamxIUVRCTU4xRjJRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору