EN|RU|UK
 Суспільство
  3496  2

 Вищий господарський суд України остаточно підтвердив права "БФ Груп" на приміщення, де розташовувався фітнес-клуб "Софійський"

29 травня 2017 року Вищий господарський суд України своїм рішенням підтвердив права компанії "БФ Груп" на приміщення за адресою Київ, пров. Рильський, 5, де раніше розташовувався фітнес-клуб "Софійський". Підставою для такого рішення слугувала фіктивність договорів оренди та суборенди цього клубу.

"БФ Груп" 5 місяців не могла розпоряджатися цією нерухомістю, яку купила 30 грудня 2016 року. Реалізувати право власності на нерухомість, однак, досі не вдавалося через протидію колишньої власниці Ірини Рябченко та членів її сім'ї, повідомляє Інтерфакс Україна.

За словами директора "БФ Груп" Юрія Грищенка, вона вимагає у компанії гроші як "компенсацію" за звільнення приміщень, якими не володіє. Втративши право володіння приміщенням в результаті невиплати взятих кредитів перед третіми сторонами, Ірина Рябченко незаконно перешкоджала Виконавчій службі, яка наклала арешт на майно в забезпечення боргів зі сплати судового збору.

Компанія "БФ Груп" офіційно взяла на себе обов'язки збереження майна клубу до зняття арешту і пропонує всім співробітникам фітнес-клубу "Софійський" погасити заборгованості із зарплати, сформовані колишніми псевдоарендаторами приміщень. Також "БФ Груп" приносить вибачення клієнтам, яким Ірина Рябченко продавала абонементи, не маючи навіть прав на користування приміщеннями, і пропонує компенсувати зазнані витрати. "БФ Груп" гарантує своє сприяння для подачі колективних позовів за заподіяну шкоду від недобросовісних дій керівництва фітнес-клубу "Софійський".

Довідка: У 2008 році власники фітнес-клубу "Софійський" взяли в Swedbank кредит в розмірі 15 млн доларів США. Оскільки кредит був погашений лише в розмірі 230 тис доларів, приміщення клубу відійшли як застава за кредитом. Права на приміщення площею 1324,6 кв м були викуплені в 2016 році "БФ Груп" з дотриманням усіх вимог законодавства. Через те, що колишні власники відмовлялися звільняти приміщення, компанія "БФ Груп" була змушена понад 5 місяців доводити свою правоту в суді, не маючи можливості користуватися власним приміщенням.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n441976
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору