EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  3301  24
Матеріали за темою:

 МЗС України вітає ратифікацію Угоди про асоціацію ЄС-Україна Сенатом Нідерландів

украина соглашение ассоциация евросоюз

В Україні вітають схвалення Сенатом Нідерландів Законопроекту про набуття чинності закону від 8 липня 2015 року про схвалення Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншого боку, підписаної в Брюсселі 21 березня та 27 червня 2014 року.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в коментарі МЗС.

У тексті зазначено: "Переконлива більшість, яка підтримала цей законопроект, вкотре довела - Нідерланди є нашим другом і партнером на шляху до політичної асоціації та економічної інтеграції з Європейським Союзом.

Ми вдячні нашим колегам - з Нідерландів та інших країн і інституцій ЄС, які протягом цих півтора років формували міцний фундамент для підтримки Угоди в нідерландському суспільстві та офіційних колах.

Сподіваємось на швидке завершення усіх необхідних внутрішніх процедур у Нідерландах і швидку ратифікацію Угоди Європейським Співтовариством з атомної енергії та Радою ЄС. Пам'ятаючи ціну, яку заплатили українці за Угоду про асоціацію, забезпечення її повноцінного набуття чинності є нашим спільним моральним обов'язком. Адже ця Угода є ключовим дороговказом у впровадженні в Україні системних політичних і соціально-економічних реформ на основі найкращих європейських стандартів, спрямованих на підвищення рівня життя українців.

Разом ми здолали усі перешкоди на шляху ратифікації Угоди, разом забезпечимо якнайскоріше повноцінне набуття нею чинності та ефективну імплементацію".

Читайте на "Цензор.НЕТ": У МЗС РФ заявили про "антиросійську сутність" Угоди про асоціацію Україна - ЄС
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442097
TUV3dlVteDBRekF3VEM5UmRVNUhRakJNUkZGMlpFTTVNRms0WnpCTVJGSm5aRU1yTUZsaVVteDBRM2N3V1dKU2JIUkhXRWxPUXpOSlRrZFZNRmxGZGt4NU9IWXdURVJTWjJSREt6QlpZbEpzZEVOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrTmpNRXBtVVc5WWVsRnVaRWRYTUV4VVVYUmtSMEV3VEhaUmMwNURPVEJNVkZGMVFUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору