EN|RU|UK
 Політика України
  3162  7

 Розпочалося голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при НАБУ. ІНФОГРАФІКА

набу

У середу, 31 травня, о 9:00 почалося відкрите рейтингове інтернет-голосування за осіб, які виявили бажання працювати у складі Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба НАБУ на сторінці в Facebook.

"Голосування триватиме протягом усього дня - з 9:00 до 21:00. Віддавати голоси за представників громадських об'єднань (далі - ГО) можуть всі громадяни, які проживають на території України. Одна особа має право вибрати до 15 кандидатур з 56-ти претендентів від 35 ГО. Закликаємо громадськість долучатися до виборів за посиланням", - йдеться в повідомленні.

Список учасників конкурсу з обрання Ради громадського контролю та інформація про них розміщені на сайті Бюро.

Як зазначається, кожному виборцю на голосування відведено 15 хвилин. Для того, щоб зробити вибір, потрібно: перейти на сторінку голосування за посиланням (вказане вище), натиснути "РОЗПОЧАТИ ГОЛОСУВАННЯ", пройти тест і підтвердити, що Ви погоджуєтеся з правилами конкурсу. Наступний крок - вказати власну електронну адресу, на яку буде висланий код підтвердження. Отриманий код необхідно скопіювати у відповідне поле на сторінці. Далі виборець повинен ввести номер мобільного телефону українського GSM-оператора, який отримає sms-повідомлення з кодом підтвердження. Його необхідно скопіювати у відповідне поле на сторінці. Після цього останній крок - поставити "галочки" біля прізвищ кандидатів, за яких хочете віддати свій голос, і натиснути значок "ПРОГОЛОСУВАТИ". На моніторі з'явиться підтвердження голосування. Також ця інформація буде відправлена на зазначену виборцем електронну адресу.

Якщо з технічних причин громадянин не встигне проголосувати (інформація про час, що залишився відображається у верхній частині сторінки голосування), спробу можна повторити через 5 хвилин.

Порядок конкурсу з обрання членів РГК затверджено Указом Президента України від 15 травня 2015 року №272 / 2015.

Захист процесу голосування від зовнішнього втручання буде забезпечувати Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, а моніторинг процесу голосування - ГО "Електронна демократія".

У відомстві також нагадали, що відповідно до Закону "Про Національне антикорупційне бюро України", Рада громадського контролю створюється у складі 15 осіб. Її завдання - забезпечувати прозорість і громадський контроль за діяльністю НАБУ. Рада заслуховує інформацію про виконання планів і завдань Національного бюро, розглядає звіти та затверджує висновок щодо них, два його представники входять до складу Дисциплінарної комісії Бюро.


Розпочалося голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при НАБУ 01

Источник: https://ua.censor.net.ua/n442115
VEhrNGRrdzVRM293VERkUmRUbERLekJaU0ZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGs0TUV4eVVYWjBRemt3V1V4U1owNURLekJNZGxKcVNIcFJibVJEVVRCS1NGRnZNM3BSY3psSFFUQk1OMUYyVGtOM01FeFVVbWRrUjAwd1RISlJjME5FVW1kT1EzY3dURlJSYzBFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору