EN|RU|UK
 Політика України
  2939  3

 Дніпропетровщина лідирує за рівнем енергозбереження, - моніторинг. Інфографіка

Дніпропетровська область є лідером за рівнем впровадження енергозбережних джерел світла в зовнішньому освітленні населених пунктів за підсумками 2016 року.

Про це свідчать дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів, підготовленого Мінрегіонбудом у травні 2017 року, повідомляє "Лівий берег".

Зокрема, в Дніпропетровській області відсоток енергозбережних джерел світла становить 61,7% від загальної кількості світлоточок. Друга за показниками - Черкаська (51, 1%), третя - Луганщина (47,9%).
Дніпропетровщина лідирує за рівнем енергозбереження, - моніторинг 01

Частка оснащення багатоквартирних житлових будинків побудинковими приладами обліку теплової енергії (без урахування столиці), найбільша в Дніпропетровській області - 89% від загальної кількості багатоквартирних будинків, які підлягають обладнанню, на Миколаївщині - 87,6%, і Львівщині - 83,4%

За часткою обсягу теплової енергії, виробленої з альтернативних видів палива або поновлюваних джерел енергії лідирують Волинська область - 36,5%, Дніпропетровська - 19,3%, а також Харківська - 17,4%.

Лідерами зі зниження показників споживання паливно-енергетичних ресурсів на душу населення в порівнянні з попереднім роком стали Луганська область (на 72,5%), Донецька (на 25,0%), Київська та Дніпропетровська області (на 18,1%).

Як раніше заявляв голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, зростання регіональних соціально-економічних показників є одним із реальних результатів процесу децентралізації в країні.

"Ми реалізуємо ініціативи Президента Петра Порошенка, що стосуються процесів децентралізації в державі, демонструючи на конкретних справах, наскільки розширилися можливості для місцевих громад", - зазначив Валентин Резніченко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n442119
VEhrNGRrdzVRekV3VEROUmRHUkhRVEJNVUZGMmRFTXpNRXhJVVhSa1IwRXdURmhSZEhSRE1UQk1NMUYyWkVkUVprNURNVEJNTTFGMFpFZEJNRXhRVVhaMFF6RXdXVlJSZEdSRE5qQlpURkYxVGtONU1Fd3pVbXgwUjBJd1dVeFNha2g2VVc1MFExVXdTa0k0TUVwNlVteDBRemt3V1VSUmRHUkRlakJhWWxGMmRFTTVNRmxFVVhaMFF6TXdURXhSZFU1SFF6Qk1jbEpuTTNwUmJFNURPVEJhWWxGMk9VZEJNRXczVVhZNVF6RXdXVXhTWjA1REt6Qk1URkpwWkVNME1Fd3pVWE5CUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору