EN|RU|UK
 Події
  9161  7

 Обстріли без потреби і самодіяльність: російські куратори в "ЛНР" доповіли своєму керівництву про бардак у підрозділах бойовиків, - ІС

иконка боевик

Російські "радники" в штабі "2-го АК ЛНР" підготували звіт для керівництва Центру територіальних військ ПСО ЗС РФ щодо бойової активності "армійського корпусу" у травні 2017 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив парламентарій від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

"У звіті вказується, що, крім "планових" обстрілів і збройних провокацій, у багатьох підрозділах "корпусу" випадки бойової активності обумовлені "низьким рівнем військової дисципліни", коли командири підрозділів віддають накази на відкриття вогню без команди вищого командування, або ж "особовий склад" самостійно приймає подібні рішення", - написав він.

Крім того, Тимчук зауважив, що в документі зазначено, що у великій кількості підрозділів не дотримується рекомендований режим ведення вогню, часто допускаються необґрунтовані переміщення бойової техніки та озброєння.

"Як зазначено в документі, морально-психологічний стан ряду підрозділів "викликає тривогу", а їх командири часто віддають накази на відкриття вогню і виконання деяких бойових завдань для особового складу, які містять цілком реальну небезпеку для "життя і здоров'я особового складу", проте не зумовлені ні реальною тактичною обстановкою, ні особливоюпотребою", - повідомив він.

Разом з тим, за інформацією групи ІС, командування "1-го АК ДНР" не задоволено темпами "накопичення недоторканних запасів матеріально-технічних засобів, включаючи паливо" в кількох підлеглих бригадах.

"Ухвалено рішення створити спеціальну комісію зі з'ясування причин "перевитрати палива". У документі також констатується тривожна тенденція щодо "невиправданої витрати палива, деяких інших предметів МТС командуванням частин і підрозділів для виконання не властивих їм завдань". Наводяться приклади залучення автотранспорту і навіть в окремих випадках бронетехніки для тилових перевезень особового складу, не пов'язаних з вчиненням маневру або передислокацією, і навіть в особистих цілях командирів", - повідомив керівник групи ІС.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442123
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Um1Ua01yTUV4eVVtYzVReTh3VERkUmMzUkRkekJNTTFKc2FVUlNaM1JETVRCWlJGRjFUa2RETUV3M1VtZE9SMWN3V21OblRGTkVVWFYwUjBFd1RHcFJka05FVW14cFJGRjBUa01yTUV3elVYTmtRM2N3V1VWMlREbERhVEJNYWxGMlRrZElNRmxRVVhWcE9IWXdURlJSZFU1SFFqQlpZbEYxVGtNdk1FeDJVbXgwUXprd1RFSTRNRXhFVW1kT1F6Z3dXbUpTYW5sRVVXOU9RMnRtVGtOVk1FdzNVWFprUTNnd1RFUlNaMUU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору