EN|RU|UK
 Політика України
  2311  14

 "Наближення нашого законодавства до ЄС повною мірою в жодній зі сфер не відбулося", - Климпуш-Цинцадзе про асоціацію з ЄС

климпуш

Україна повинна надолужити ті реформи, які не встигла провести до 2017 року.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України віце-прем'єр міністр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе представила звіт про те, як Україна виконує умови для імплементації угоди про асоціацію з ЄС.

За її словами, сьогодні країна повинна надолужити ті реформи, які не встигла провести до 2017 року. Для цього необхідна якісна робота всіх міністерств і відомств.

- Євроінтеграція перестає бути сферою міжнародних відносин для України і переходить в поле внутрішніх реформ. Ми бачимо, що, на жаль, протягом трьох років функціонування угоди з ЄС наближення нашого законодавства повною мірою, відповідно до графіка, в жодній зі сфер не відбулося, - сказала вона.

Зокрема, Україна відстає у сфері транспорту, соціальної політики і безпеки праці. Не виконуються угоди для повного функціонування зони вільної торгівлі. Також Климпуш-Цинцадзе звернула увагу на відсутність повного реформування податкової сфери, натомість, відбуваються тільки фрагментарні зміни.

За її словами, тільки після того, як Україна адаптує своє законодавство, вона зможе відкрити ринки для Євросоюзу.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442141
VEhrdlVXMTBRemN3VEdwUmRrNURMekJaVUZKcFF6TlJjSFJETkRCTU0xSm9kRU4zTUV4VVVYUTVRekZNZVM5U1owNURNVEJaVkZGMmRFZEJNRXg2VVhWSWVsRjBPVU4zTUZsSVVteDBRekF3VEVSUmRtUkRPVEJaT0djd1dWQlNaMDVIVURCTVZGSm5NM3BSYzA1SFFqQk1OMUpvZEVkWE1FeEVVbWgwUjFjd1dUazRNRXB5VVhOT1EzZ3dUSHBTYkhSRE9XWk9RMFV3VEV4U1owNURLekJaU0ZGMmRFZFBNRXhqUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору