EN|RU|UK
 Політика України
  2575  55

 "У нас є законопроект, який передбачає 50% україномовного контенту для друкованих ЗМІ", - Сюмар

сюмар

Питання про мовні квоти для інтернет-ЗМІ не стоїть на порядку денному і не розглядається.

Про це заявила в інтерв'ю ЛігаБізнесІнформ заступник голови фракції Народний фронт, голова комітету ВР із питань свободи слова й інформаційної політики, передає Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на питання про те, чи може в найближчому майбутньому з'явитися законопроект про мовні квоти в друкованих або інтернет-ЗМІ, вона відповіла: "Це навіть не розглядають, держава це не має регулювати. Різниця в тому, що телебачення працює на державному частотному ресурсі. Держава має право регулювати те, для чого дає свій ресурс - це європейський підхід. Але якщо говорити не про інтернет-ЗМІ, а про пресу, то в нас є законопроект, який передбачає 50% україномовного контенту для друкованих ЗМІ. Я в цьому плані прихильник того, щоб держава пішла шляхом стимулювання, а не директив. Щоб ми зробили для тих, хто дотримується цієї квоти якісь податкові пільги або пільги з поширення. Але тут ми ще будемо думати, як краще прописати, оскільки норми цього проекту переплітаються і з нормами мовних законів і з нормами законопроектів від Кабміну, які зараз на розгляді в комітеті з питань інформполітики, які стосуються друкованих ЗМІ".


Раніше Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект, який встановлює обов'язкову частку україномовного контенту на телебаченні в обсязі 75% від загального обсягу.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442149
VEhrdlVXOWtSMDh3VEhwUmMwNUhRVXg1TDFGME9VTjNNRXh5VVhaMFF6a3dURGRSZGpsSFFUQk1OMUYwWkVNMk1GbEtPREJNY2xGemRFTXJNRmxNVVhWSWVsSm5PVU0yTUZsRVVYTk9SMWd3VEROU1oyUkhUVEJNY2xGelEwUlJkazVES3pCTVRGRnpTSHBSZGs1REt6Qk1URkZ6U0hwUmEzUkRaMlpPUTFnd1NucFJhR2M5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору