EN|RU|UK
 Політика України
  55043  257

 Більшість населення Донбасу проти приєднання України до Євросоюзу, - опитування

донбасс

Мешканці підконтрольних Україні й окупованих бойовиками територій Донбасу в цілому мають дуже схожі настрої. Розбіжності стосуються питання майбутнього статусу "ДНР" і "ЛНР".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на DW, Центр східноєвропейських і міжнародних досліджень (Zentrum für Osteuropa- und internationale Studien, ZOiS) опитав громадян по обидва боки лінії фронту на сході України.

Згідно з висновками дослідження, попри політичну віддаленість та інформаційний вакуум у людей на підконтрольних та непідконтрольних українському уряду територіях погляди на суспільно важливі питання менш диференційовані, ніж очікували, пише видання.

"Дослідження також показує, що підконтрольний Києву Донбас із деяких питань більше схожий на окуповані території, ніж на інші частини України", - заявила директорка ZOiS Гвендолін Зассе.

Також читайте: Бойовики відмовляються йти на передову і масово розривають контракти, - ГУР

Зокрема, на підконтрольних територіях Донбасу, як і на неконтрольованих територіях, більшість людей виступають проти приєднання України до Європейського Союзу.

Значні розбіжності у позиціях жителів двох частин Донбасу, однак, стосуються питання майбутнього статусу окремих районів Донецької та Луганської областей ("ДНР" і "ЛНР"). На підконтрольних територіях абсолютна більшість опитаних (64,7 відсотка) виступає за їх входження до відповідних українських областей, тоді як на непідконтрольних територіях 33,1 відсотка респондентів виступає за статус особливої автономії у складі Росії, а 35 відсотків - за статус особливої автономії у складі України.

За інформацією ZOiS, опитування проводилося телефоном з листопада по грудень 2016 року, у ньому взяло участь 1200 осіб.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Обстріли без потреби і самодіяльність: російські куратори в "ЛНР" доповіли своєму керівництву про бардак у підрозділах бойовиків, - ІС
Источник: https://ua.censor.net.ua/n442166
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGMFRrTXJNRmxJVVhVNVIxY3dURlJSZEhSRE1UQk1NMUYyWkVkUVprNURLekJNTDFGMVRrZERNRmxRVVhOMFEzY3dURE5SZG1SSFVHWk9SMEl3VERkU2FIUkhWekJNTjFGMU9VTXJNRXhRVW14MFIxQm1Ua05WTUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору